d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1171172173174175469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
May 18 2013 01:14pm
Quote (myl0rd @ 18 May 2013 19:08)
jakie armbandy na telefon polecacie do biegania?

wiem, że znajdę w google, ale może znacie jakieś dobre, sprawdzone już przez Was


ja mam jakiegos randoma z *** za 20 zl, bardzo wygodny i dobrze sie trzyma
w wyszukiwarce wpisalem "<model telefonu> na ramę"

a wyzej Bieniol proponuje kalenji, ktore jest zawsze na propsie. nie wiem tylko czy jest sens wydawac 2-3x wiecej ;]
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
May 18 2013 01:19pm
Quote (cOr @ May 18 2013 08:14pm)
ja mam jakiegos randoma z *** za 20 zl, bardzo wygodny i dobrze sie trzyma
w wyszukiwarce wpisalem "<model telefonu> na ramę"

a wyzej Bieniol proponuje kalenji, ktore jest zawsze na propsie. nie wiem tylko czy jest sens wydawac 2-3x wiecej ;]



Ja nie płaciłem nic :P dostałem go także tylko pokazuje jaki jest ok :) kupiłem kiedyś za 10zł w Lidlu, ale pasek był jakoś za długi :) i parowało. Ten mi się sprawdza :)
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 18 2013 01:42pm
Quote (cOr @ 18 May 2013 21:14)
ja mam jakiegos randoma z *** za 20 zl, bardzo wygodny i dobrze sie trzyma
w wyszukiwarce wpisalem "<model telefonu> na ramę"

a wyzej Bieniol proponuje kalenji, ktore jest zawsze na propsie. nie wiem tylko czy jest sens wydawac 2-3x wiecej ;]


:thumbsup:
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 19 2013 06:26am
Miałem zrobić 15 i zrobiłby to z łatwością, ale w trakcie postanowiłem zmienić zdanie i zrobić tylko 10. Forsuję dystans i niedługo tym trybem robiłbym 3x w tygodniu półmaraton, ale w kiepskim tempie... Dzisiejsze było więc luźnie bieganie, na wtorek planuję się w końcu zmęczyć i przycisnąć gazu. Bo trochę się obawiam, że jak będę biegał tak lajtowo to jak od czerwca zacznę przebieżki to będzie koszmar :D Tak więc trzeba się trochę przygotować i przynajmniej raz w tygodniu przebiec 10 km na 100%, zamiast 15 na 70%.
Tylko boję się, że spadnę w rywalizacji robiąc tylko po 10, bo tu same boty biegają :angry:
Member
Posts: 486
Joined: Jun 4 2005
Gold: 0.00
May 19 2013 06:54am
Dzisiaj niedziela, jakieś dłuższe wybieganie by się przydało. Zobaczymy ile wyjdzie. :)
Edit:
A cOr ciśnie

cOr biega. Do tej pory przebył 12.81 km w 1g:16m:26s. :)

This post was edited by robfil on May 19 2013 06:55am
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 19 2013 06:56am
Tak piękna pogoda, że aż szkoda w domu siedzieć. Już dziś biegałem, więc na rower wyjdę :)
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
May 19 2013 08:21am
Quote (robfil @ 19 May 2013 14:54)
Dzisiaj niedziela, jakieś dłuższe wybieganie by się przydało. Zobaczymy ile wyjdzie. :)
Edit:
A cOr ciśnie

cOr biega. Do tej pory przebył 12.81 km w 1g:16m:26s. :)


chcialem polmaraton ale po prostu nie dalem rady. pierwszy raz tak mialem ze juz naprawde nie moglem dalej pobiec :/
mysle ze to glownie przez pogode, zrobilem nawet postoj na wode ale kilka km pozniej znowu bylem wysuszony

musze odwiedzic decathlon i kupic jakis pasek z bidonem na dystansy >10km
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 19 2013 08:22am
Quote (cOr @ 19 May 2013 16:21)
chcialem polmaraton ale po prostu nie dalem rady. pierwszy raz tak mialem ze juz naprawde nie moglem dalej pobiec :/
mysle ze to glownie przez pogode, zrobilem nawet postoj na wode ale kilka km pozniej znowu bylem wysuszony

musze odwiedzic decathlon i kupic jakis pasek z bidonem na dystansy >10km


Ja na w ręce trzymam butelkę po powerade :)
e/ Czemu biegasz więcej ode mnie? :(

This post was edited by Grigo on May 19 2013 08:22am
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 19 2013 08:51am
Quote (cOr @ May 19 2013 04:21pm)
chcialem polmaraton ale po prostu nie dalem rady. pierwszy raz tak mialem ze juz naprawde nie moglem dalej pobiec :/


tez tak czesto mam ;\ po przebiegnieciu 100 metrow po prostu nie daje rady ;\ hehe
Member
Posts: 2,579
Joined: Oct 17 2008
Gold: 680.00
May 19 2013 12:52pm
Quote (cOr @ 19 May 2013 15:21)
chcialem polmaraton ale po prostu nie dalem rady. pierwszy raz tak mialem ze juz naprawde nie moglem dalej pobiec :/
mysle ze to glownie przez pogode, zrobilem nawet postoj na wode ale kilka km pozniej znowu bylem wysuszony

musze odwiedzic decathlon i kupic jakis pasek z bidonem na dystansy >10km




PANOWIE !

Nie pijcie wody w trakcie treningow :(
1) Oslabia to Wasza kondycje
2) Zabiera Wam czas
3) Dodatkowy ciezar w dloniach, co jest wkurwiajace na pozniejszych dystansach.

Calosc polega na tym, zeby przyzwyczaic organizm do wysilku bez wody(na treningach). Pijac wode na zawodach powinniscie miec wtedy jeszcze wiecej energii bo dostarczyliscie mineraly itd, itd. Wejdziecie na poziom wyzej z wydolnoscia organizmu, kiedy dostanie zastrzyk wody.
A tak, to na zawodach bedziecie biegli od punktu do punktu po wode, bo sie organizm przyzwyczai ze musi pic podczas biegu.
Trzeba biegac bez wody do 20-25km, napajac sie po treningu. Na dluzszych dystansach to chowac wode gdzies w wybranych miejsach i wtedy chlipac :)

Takie jest moje zdanie, zrobicie i tak co chcecie, ale wezcie pod uwage argumenty ;>
Go Back To Polska Topic List
Prev1171172173174175469Next
Add Reply New Topic New Poll