Quote (Rave_PL @ 10 Dec 2014 22:38)
sproboj powysylac jakies pmki, moze ktos ogarnie
to nowe wydanie strasznie nieporeczne jak dla mnie neistety. moze i ladniejsze graficznie, ale stare mialo swoj klimat + mniejsze ksiazki. inna sprawa, ze nowe wychodzi taniej

stare wydanie wyglada super. ma wlasnie taki typowy klimat "Starego fantasy" (to co czasem widze w empiku na polkach to rece opadaja)
ale nie lubie dzielenia tomow na 2 ksiazki. nie moge tego zdzierzyc. jesli chodzi o porecznosc to nie mam wymagan, papierowe wersje czytam tylko w domu