d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Temat Dla Ludzi Palących Papierosy
Prev1171172173174175219Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,360
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Sep 26 2025 08:42am
masz 100 lat drogi kolego? :mellow:


tez to pamietam a jestem tylko 2 lata starszy od Ciebie :P no i LPG na stacji za 86gr
Member
Posts: 42,122
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 26 2025 08:47am
masz 100 lat drogi kolego? :mellow:


W gimnazjum paliłem elemy i płaciłem 5-5.50pln a to byl jakoś 2004-2005 rok
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 26 2025 01:09pm
Jechałem do miasta po pasek i kupiłem sobie o 17 winstony czerwone... Już ich prawie nie mam.
Member
Posts: 30,704
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 26 2025 01:20pm
Jechałem do miasta po pasek i kupiłem sobie o 17 winstony czerwone... Już ich prawie nie mam.


ostro kiepcisz Faf :o ja zjadłem kolację palę peta i się kładę coś pooglądać ;)
Member
Posts: 3,106
Joined: Dec 30 2023
Gold: 1,769.65
Warn: 50%
Sep 26 2025 02:23pm
Jechałem do miasta po pasek i kupiłem sobie o 17 winstony czerwone... Już ich prawie nie mam.


alez bym cie tym paskiem przetrzepal XD
Member
Posts: 30,704
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 26 2025 04:27pm
alez bym cie tym paskiem przetrzepal XD


lybisz takie akcje? :unsure: :thumbsup:
Member
Posts: 3,106
Joined: Dec 30 2023
Gold: 1,769.65
Warn: 50%
Sep 26 2025 04:27pm
lybisz takie akcje? :unsure: :thumbsup:


mhmmmmm
uwielbiam
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 26 2025 10:20pm
ostro kiepcisz Faf :o ja zjadłem kolację palę peta i się kładę coś pooglądać ;)


Te kupne, to są takie, że nie można się nimi napalić.
Member
Posts: 564
Joined: Oct 18 2003
Gold: 233.50
Sep 27 2025 02:19am
W gimnazjum paliłem elemy i płaciłem 5-5.50pln a to byl jakoś 2004-2005 rok


Może faktycznie trochę więcej, już nie pamiętam dokładnie, w 2007 rzuciłem jak się mi syn urodził.
Member
Posts: 11,890
Joined: Jun 4 2005
Gold: 11,122.16
Sep 27 2025 04:37am
Może faktycznie trochę więcej, już nie pamiętam dokładnie, w 2007 rzuciłem jak się mi syn urodził.


też rudy?
Go Back To Polska Topic List
Prev1171172173174175219Next
Add Reply New Topic New Poll