d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1171172173174175425Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 10 2025 12:49pm
Przed 11 sobie zrobię czwartą :+)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 10 2025 04:03pm
Nie zrobiłem se jeszcze kawy, bo nawet nie ma mnie w domu <_<

This post was edited by fafnirek on Oct 10 2025 04:03pm
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Oct 10 2025 04:26pm
Nie zrobiłem se jeszcze kawy, bo nawet nie ma mnie w domu <_<


Wtf 22:44 busa miałeś 😅 kurde sam bym się kawy napil a wypiłem dzis juz 4 nie wiem czy kiedykolwiek wypiłem 5 😂
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 10 2025 04:42pm
Wtf 22:44 busa miałeś 😅 kurde sam bym się kawy napil a wypiłem dzis juz 4 nie wiem czy kiedykolwiek wypiłem 5 😂


Wróciłem do ziomka i się zasiedziałem i sobie bolta zamówiłem :+)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 11 2025 07:00am
Kawka.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 11 2025 08:59am
Chyba sobie zrobię następną kawkę, to już trzecia będzie.
Member
Posts: 34,142
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Oct 11 2025 09:09am
Ja dziś ino dzika do jest ogromnym sukcesem B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 11 2025 09:11am
Ja dziś ino dzika do jest ogromnym sukcesem B)


Dzik się nie liczy :unsure:
Member
Posts: 34,142
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Oct 11 2025 10:26am
Dzik się nie liczy :unsure:


Przecież to źródło łatwo przyswajalnej kofeiny i zero cukru B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 11 2025 11:07am
Przecież to źródło łatwo przyswajalnej kofeiny i zero cukru B)


Ja nie piłem energoli i alkoholu od tygodnia chyba, bo ładowałem narkotyki.
Go Back To Polska Topic List
Prev1171172173174175425Next
Add Reply New Topic New Poll