d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Topic O Literaturze Fantasy #3 > Kolejny Repost.
Prev1170171172173174205Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Dec 8 2014 10:03am
Z fantasy ostatnio zgłębiłem kilka kolejnych opowiadań Dukaja, niewiele już mi z jego twórczości zostało.
Ponadto IV tom Pomnika Cesarzowej Achai czeka na lepsze czasy.
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Dec 8 2014 10:04am
Czytał ktoś Kresa? Zastanawiam sie nad nim aktualnie...
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Dec 8 2014 10:22am
Quote (TardekTJK @ 8 Dec 2014 17:53)
Trzytomowa Lewa Ręka Boga. Nie są to opasłe tomiszcza, trzy książki odpowiadają objętością może jednej Pieśni Lodu i Ognia.


Quote (Rave_PL @ 8 Dec 2014 17:55)
Czytałeś coś od Kaya? ewentualnie Imię Wiatru, a potem Strach Mędrca - 3 książki, 4 sie pisze akutalnie.


wlasnie cos jednotomowego i tak bym chcial :(

Kaya nie znam

Quote (RoGH @ 8 Dec 2014 18:03)
Z fantasy ostatnio zgłębiłem kilka kolejnych opowiadań Dukaja, niewiele już mi z jego twórczości zostało.
Ponadto IV tom Pomnika Cesarzowej Achai czeka na lepsze czasy.


ja pomnika 2 tomy przeczytalem i kolejny bedzie musial troche polezec. no czegos tym ksiazkom brakuje...
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
Dec 8 2014 10:26am
Quote (cOr @ 8 Dec 2014 17:22)
wlasnie cos jednotomowego i tak bym chcial :(

Kaya nie znam



ja pomnika 2 tomy przeczytalem i kolejny bedzie musial troche polezec. no czegos tym ksiazkom brakuje...


Z jednotomowymi ciezko bedzie, moze jakies opowiadania? Zamboch calkiem fajne opowiadania pisze o Koniaszu, ksiazek jest sporo, ale to opowiadania, wiec nie ma jakiejs ciaglosci fabularnej poza jakimis drobnymi nawiazaniami do wydarzen z przeszlosci.
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Dec 8 2014 10:31am
Quote (cOr @ Dec 8 2014 04:22pm)
wlasnie cos jednotomowego i tak bym chcial :(

Kaya nie znam



ja pomnika 2 tomy przeczytalem i kolejny bedzie musial troche polezec. no czegos tym ksiazkom brakuje...


Najlepsze jednotomowe jakie czytalem - "Tigana" Kay'a, "Pieś dla Arbonne" również Kay'a, "Gwizdny Pył" Gaimana.
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Dec 9 2014 08:04pm
Czytał ktoś za małolata Gotreka i Felixa? Seria, która dorastała wraz ze mną, dobiega końca, właśnie przeczytałem przedostatnią książkę i jestem lekko zniesmaczony, ale wątpie, żeby byli tu jeszcze jacyś diehardzi Gotreka :P
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Dec 9 2014 11:22pm
Quote (RoGH @ Dec 10 2014 02:04am)
Czytał ktoś za małolata Gotreka i Felixa? Seria, która dorastała wraz ze mną, dobiega końca, właśnie przeczytałem przedostatnią książkę i jestem lekko zniesmaczony, ale wątpie, żeby byli tu jeszcze jacyś diehardzi Gotreka :P


Raczej nie, ja np. dorastalem z Drizztem :D
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Dec 10 2014 11:14am
Quote (TardekTJK @ Dec 8 2014 03:06pm)
Fanom Malazańskiej polecam Kroniki Czarnej Kompanii, całkiem w pytkę.

Mój wybór na najbliższe tygodnie. Pozdrawiam.

E:\ z ciekawości dołóżyłem rónież:
http://alldrogo.pl/kres-f-w-strazniczka-istnien-i4779878370.html

This post was edited by Rave_PL on Dec 10 2014 11:20am
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
Dec 10 2014 11:47am
Quote (Rave_PL @ 10 Dec 2014 18:14)
Mój wybór na najbliższe tygodnie. Pozdrawiam.
http://oi61.tinypic.com/2ag3r02.jpg
E:\ z ciekawości dołóżyłem rónież:
http://alldrogo.pl/kres-f-w-strazniczka-istnien-i4779878370.html


Propsy, ja Kacpra Ryxa męczę, całkiem przyjemna lektura.
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Dec 10 2014 12:36pm
2 użytkowników przegląda ten temat (0 gości i 0 anonimowych użytkowników ): RoGH
, Rave_PL

RoGho Kompania to chyba twoj konik, tak jak moj Malaz, co?
Go Back To Polska Topic List
Prev1170171172173174205Next
Add Reply New Topic New Poll