Quote (TardekTJK @ 8 Dec 2014 17:53)
Trzytomowa Lewa Ręka Boga. Nie są to opasłe tomiszcza, trzy książki odpowiadają objętością może jednej Pieśni Lodu i Ognia.
Quote (Rave_PL @ 8 Dec 2014 17:55)
Czytałeś coś od Kaya? ewentualnie Imię Wiatru, a potem Strach Mędrca - 3 książki, 4 sie pisze akutalnie.
wlasnie cos jednotomowego i tak bym chcial

Kaya nie znam
Quote (RoGH @ 8 Dec 2014 18:03)
Z fantasy ostatnio zgłębiłem kilka kolejnych opowiadań Dukaja, niewiele już mi z jego twórczości zostało.
Ponadto IV tom Pomnika Cesarzowej Achai czeka na lepsze czasy.
ja pomnika 2 tomy przeczytalem i kolejny bedzie musial troche polezec. no czegos tym ksiazkom brakuje...