Quote (Shapiro @ Nov 7 2009 02:41pm)
No bo sie kurwa poplacze..

Ty mogles sie zachowywac jak czlowiek to i fg bys mial i pewnie locka tez. Smieszy mnie to ze uczysz tego typa zarabiac fg kiedy sam nie masz ani troche skilla. Granie a/i to zwykly fart a nie skill. Jakbym wygrywal tak jak ty 2x gier na 3x to bym sie teraz plawil w fg. Ty jestes zbyt podjarany i nawet 50k fg nie umiesz utrzymac przez 2 dni..
zagraj h/u ze mna ~~
szkoda, ze ty jestes taki zajebisty z welcher tagiem i od paru dni suma fg taka sama.
szkoda, ze jak sie zgadalismy z charmem graala to jak pizda poleciales do nich z fg, bo kurwa nie chciales locka.
szkoda, ze na skype co 2 slowo to bylo don8 me.
szkoda, ze mowilem, ze fg oddam jak bede mial troche wiecej
anafora.