d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Poker. > Temat Oficjalny.
Prev1170171172173174491Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,250
Joined: Apr 17 2005
Gold: 0.01
Nov 7 2009 07:38am
Quote (FeyenoordRox @ Nov 7 2009 02:37pm)
lool, nie wiem kto to jest ten grubby ale zjebał jak chuj.

po pierwsze już pre-flop powinien być folded... ręka 9 K off wpada flop 885 rainbow a ten sprawdza za 0,5$ :o


to jest łosiu a ja musiałem się odegrać za ten call

https://www.pokertableratings.com/replayer/index.php?site=stars&id=35017607444&hash=3334152246
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Nov 7 2009 07:41am
Quote (larcenist @ Nov 7 2009 02:06pm)
gdybym wiedzial jak sie kuba zachowa to bym mu nic nie dal. teraz jak bede mial "troche" fg to dostaniesz don8a i to duuuzo wiekszego niz kuba :mad:


No bo sie kurwa poplacze.. -_-
Ty mogles sie zachowywac jak czlowiek to i fg bys mial i pewnie locka tez. Smieszy mnie to ze uczysz tego typa zarabiac fg kiedy sam nie masz ani troche skilla. Granie a/i to zwykly fart a nie skill. Jakbym wygrywal tak jak ty 2x gier na 3x to bym sie teraz plawil w fg. Ty jestes zbyt podjarany i nawet 50k fg nie umiesz utrzymac przez 2 dni..
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Nov 7 2009 07:41am
Quote (Elles @ Nov 7 2009 01:38pm)


oouch, na pewno zabolało :(

ale nie tak jak to ^_^


http://www.youtube.com/watch?v=AgOlflDqMD0
Member
Posts: 4,250
Joined: Apr 17 2005
Gold: 0.01
Nov 7 2009 07:42am
Quote (FeyenoordRox @ Nov 7 2009 02:41pm)
oouch, na pewno zabolało :(

ale nie tak jak to ^_^


http://www.youtube.com/watch?v=AgOlflDqMD0


nie bolało i tak byłem wczoraj +40

takie wpadki są wkalkulowane w ryzyko gry

przegrasz raz wygrasz 5 razy
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Nov 7 2009 07:43am
Quote (Elles @ Nov 7 2009 01:42pm)
nie bolało i tak byłem wczoraj +40

takie wpadki są wkalkulowane w ryzyko gry

przegrasz raz wygrasz 5 razy


nie no oczywiście pozostaje niesmak jak przegrasz taką rękę ;)

obczaj sobie ten filmik na yt :)
Member
Posts: 4,250
Joined: Apr 17 2005
Gold: 0.01
Nov 7 2009 07:44am
Quote (FeyenoordRox @ Nov 7 2009 02:43pm)
nie no oczywiście pozostaje niesmak jak przegrasz taką rękę ;)

obczaj sobie ten filmik na yt :)


znam epicka ręka KhJh vs AA

edit:

http://www.youtube.com/watch?v=ls-5ZFX1rpo

zobacz na to ile pieniędzy na stół poszło

This post was edited by Elles on Nov 7 2009 07:47am
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Nov 7 2009 08:28am
Ale porażka na tych cashówkach, nie wiem co robię źle.Zarejestrowałem się teraz do dwóch 0.25$ 90man sitngo, zobaczę co wyjdzie z tego.
Member
Posts: 1,665
Joined: Feb 10 2009
Gold: 69.45
Nov 7 2009 08:37am
+ 1
Member
Posts: 26,217
Joined: Dec 23 2005
Gold: 101.08
Warn: 10%
Nov 7 2009 08:52am
Kasa na PS sie konczy, wiec przerzucilem sie ostatnio na Everesta
Banned
Posts: 2,396
Joined: Oct 11 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Nov 7 2009 09:20am
Quote (Shapiro @ Nov 7 2009 02:41pm)
No bo sie kurwa poplacze.. -_-
Ty mogles sie zachowywac jak czlowiek to i fg bys mial i pewnie locka tez. Smieszy mnie to ze uczysz tego typa zarabiac fg kiedy sam nie masz ani troche skilla. Granie a/i to zwykly fart a nie skill. Jakbym wygrywal tak jak ty 2x gier na 3x to bym sie teraz plawil w fg. Ty jestes zbyt podjarany i nawet 50k fg nie umiesz utrzymac przez 2 dni..


zagraj h/u ze mna ~~
szkoda, ze ty jestes taki zajebisty z welcher tagiem i od paru dni suma fg taka sama.
szkoda, ze jak sie zgadalismy z charmem graala to jak pizda poleciales do nich z fg, bo kurwa nie chciales locka.
szkoda, ze na skype co 2 slowo to bylo don8 me.
szkoda, ze mowilem, ze fg oddam jak bede mial troche wiecej
anafora.
Go Back To Polska Topic List
Prev1170171172173174491Next
Add Reply New Topic New Poll