d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1169170171172173469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 17 2013 10:10am
Quote (Bieniol @ 17 May 2013 18:00)
http://oi40.tinypic.com/2lnh5ac.jpg

Dziś tak było :) 6km+ 6x20s. Biegało się całkiem spoko. Dosyć gorąco i bardzo wietrznie co troszkę mnie zatrzymywało, ale nie ma tragedii :) troszkę dziś gorszyłem starsze panie co szły na działkę bo bez koszulki biegłem(za gorąco). Jutro dłuższe wybieganie raczej, i pewnie tez wolniejszym tempem.


To dziś to, a jutro znowu bieg?
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
May 17 2013 10:20am
Quote (Grigo @ May 17 2013 05:10pm)
To dziś to, a jutro znowu bieg?



Tak jest ;) w sobotę zawsze mi wypada długi bieg :) lecę ciągle według tego planu, który Ci pokazywałem :) jak na razie jest OK :)

Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 17 2013 10:29am
Quote (Bieniol @ 17 May 2013 18:20)
Tak jest ;) w sobotę zawsze mi wypada długi bieg :) lecę ciągle według tego planu, który Ci pokazywałem :) jak na razie jest OK :)


Aaa, bo tam były bodajże 4 biegi tygodniowo, dlatego nie masz przerwy.
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 17 2013 11:25am
Jezu jaka idealna pogoda na bieganie. Dzis bylem zdecydowanie mniej zmeczony niz we wczesniejsze dni, jednak aura ma wielki wplyw na trening. Oby jak najdluzej sie taka pogoda utrzymywala.
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
May 17 2013 11:26am
Quote (Grigo @ May 17 2013 05:29pm)
Aaa, bo tam były bodajże 4 biegi tygodniowo, dlatego nie masz przerwy.


Tak ale to 2 ostatnie tylko tak są. Biegam, poniedziałek/środa/piątek/sobota. Myślę, że tak jest optymalnie. Musze obadać jakąś trasę po mieście żeby wyszło z 14 km, ale z tego co patrzę to obiegnę prawie dookoła miasto :)
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 17 2013 12:16pm
Quote (Bieniol @ 17 May 2013 19:26)
Tak ale to 2 ostatnie tylko tak są. Biegam, poniedziałek/środa/piątek/sobota. Myślę, że tak jest optymalnie. Musze obadać jakąś trasę po mieście żeby wyszło z 14 km, ale z tego co patrzę to obiegnę prawie dookoła miasto :)


Ja teraz biegam praktycznie dookoła stawu, kółko jakieś 1800m. Trochę się nudzi. Ostatnio pobiegłem lasem, ale tu na start miałem chyba z kilometr trochę pod górkę, a momentami bardzo stromo, do tego korzenie, piach i kamienie. Ale przynajmniej ciekawie było. Teraz myślę, żeby w niedzielę pobiec szlakiem rowerowym, z mojego miejsca miałbym ~8km do końca, a potem powrót. Jutro spróbuję go przejechać rowerem, żeby wiedzieć czego się spodziewać :D

Quote (Atanok @ 17 May 2013 19:25)
Jezu jaka idealna pogoda na bieganie. Dzis bylem zdecydowanie mniej zmeczony niz we wczesniejsze dni, jednak aura ma wielki wplyw na trening. Oby jak najdluzej sie taka pogoda utrzymywala.


No pogoda ma spory wpływ. Jak słoneczko świeci, dupencje wylgną to od razu człowiekowi się chce ruszyć dupę :D

This post was edited by Grigo on May 17 2013 12:17pm
Member
Posts: 486
Joined: Jun 4 2005
Gold: 0.00
May 17 2013 12:45pm
Ja to potrzebuję zmienić kompletnie otoczenie w którym biegam, mam mnóstwo zróżnicowanych tras, ale jednak to nie to samo jak bieg wzdłuż morza, dookoła jeziora. Ale już wakacje niedługi, więc szykuje się wyjazd na żagle na mazury to sobie poużywam trochie. :D
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
May 18 2013 02:49am



Dzisiejsze wybieganie. Miało być 14 ale nie dałem rady, na koniec złapała mnie jakaś dziwnie mocna kolka. To się nadrobi :) Biegało się nawet spoko, ale takiego wiatru jak dziś to jeszcze nie miałem i to na całej trasie. Jakiś złośliwy :) ciągle zmieniał kierunek tak żeby wiać mi w twarz ;)

This post was edited by Bieniol on May 18 2013 02:49am
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
May 18 2013 03:27am
Również ruszam, muszę nauczyć się biegać w 1 zakresie, kiepsko mi to wychodzi, dzisiaj spróbuję. Planuję 10-15km. MIŁEGO :)
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
May 18 2013 04:06am
Jest coś takiego w necie co pozwala ustalić sobie trasę przed biegiem? Chciałbym sobie przykładowo sprawdzić ile będzie miała trasa, którą sobie stworzyłem "w głowie".
Go Back To Polska Topic List
Prev1169170171172173469Next
Add Reply New Topic New Poll