Quote (Bieniol @ 17 May 2013 19:26)
Tak ale to 2 ostatnie tylko tak są. Biegam, poniedziałek/środa/piątek/sobota. Myślę, że tak jest optymalnie. Musze obadać jakąś trasę po mieście żeby wyszło z 14 km, ale z tego co patrzę to obiegnę prawie dookoła miasto

Ja teraz biegam praktycznie dookoła stawu, kółko jakieś 1800m. Trochę się nudzi. Ostatnio pobiegłem lasem, ale tu na start miałem chyba z kilometr trochę pod górkę, a momentami bardzo stromo, do tego korzenie, piach i kamienie. Ale przynajmniej ciekawie było. Teraz myślę, żeby w niedzielę pobiec szlakiem rowerowym, z mojego miejsca miałbym ~8km do końca, a potem powrót. Jutro spróbuję go przejechać rowerem, żeby wiedzieć czego się spodziewać

Quote (Atanok @ 17 May 2013 19:25)
Jezu jaka idealna pogoda na bieganie. Dzis bylem zdecydowanie mniej zmeczony niz we wczesniejsze dni, jednak aura ma wielki wplyw na trening. Oby jak najdluzej sie taka pogoda utrzymywala.
No pogoda ma spory wpływ. Jak słoneczko świeci, dupencje wylgną to od razu człowiekowi się chce ruszyć dupę
This post was edited by Grigo on May 17 2013 12:17pm