d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Xbox 360 > Temat Oficjalny
Prev1169170171172173207Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Jan 25 2012 03:17pm
Quote (Patryk1991 @ Jan 25 2012 08:01pm)


:fume: szkoda
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jan 28 2012 10:29am
Quote (marekwoj74 @ Jan 25 2012 05:17pm)
:fume:  szkoda


Masz juz tego gow 3? :)
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Jan 28 2012 10:31am
Quote (Patryk1991 @ Jan 28 2012 06:29pm)
Masz juz tego gow 3? :)



nie :angry: najpierw nie moglem zaplacic a teraz sprzedawca nie odpisuje
Member
Posts: 5,567
Joined: Apr 30 2006
Gold: 0.00
Jan 29 2012 06:24am
Panowie, w ktorych grach instalowanie na dysk poprawia grafe?
Wiem o Forzy 4, BF 3, Rage
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jan 30 2012 07:14am
Quote (marekwoj74 @ Jan 28 2012 12:31pm)
nie  :angry:  najpierw nie moglem zaplacic a teraz sprzedawca nie odpisuje


lol

Quote (Rushe @ Jan 29 2012 08:24am)
Panowie, w ktorych grach instalowanie na dysk poprawia grafe?
Wiem o Forzy 4, BF 3, Rage


Zeby poprawic grafike to chyba tylko w bf3 a w forzie i rage dltego ze sa dludie ale moge sie mylic^^

teraz mass effect ze 3 plyty bedzie mial

This post was edited by Patryk1991 on Jan 30 2012 07:15am
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Jan 31 2012 02:34pm
Quote (Patryk1991 @ Jan 30 2012 03:14pm)
lol



Zeby poprawic grafike to chyba tylko w bf3 a w forzie i rage dltego ze sa dludie  ale moge sie mylic^^

teraz mass effect ze 3 plyty bedzie mial



dziś sie odezwał ale mowi ze za mało :fume: musze doslac 30 zl czyli znow czekac :cry:
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Feb 1 2012 11:25am
Quote (marekwoj74 @ Jan 31 2012 04:34pm)
dziś sie odezwał ale mowi ze za mało  :fume:  musze doslac 30 zl czyli znow czekac  :cry:


lol
To jeszcze poczekasz ;)
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Feb 3 2012 09:50am
Quote (Patryk1991 @ Feb 1 2012 07:25pm)
lol
To jeszcze poczekasz ;)


dostałem mail ze gra wczoraj wysłana :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana:
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Feb 3 2012 01:15pm
Quote (marekwoj74 @ Feb 3 2012 11:50am)
dostałem mail ze gra wczoraj wysłana  :banana:  :banana:  :banana:  :banana:  :banana:  :banana:  :banana:  :banana:  :banana:  :banana:


I jak sie gra podoba? :)
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Feb 3 2012 01:17pm
Quote (Patryk1991 @ Feb 3 2012 09:15pm)
I jak sie gra podoba? :)



napisałem ze wysłana a nie ze dojdzie :)
Go Back To Polska Topic List
Prev1169170171172173207Next
Add Reply New Topic New Poll