Dzisiaj kończe ostatnią książkę z świata Malazu - Męty Końca Śmiechu.
Tymczasem skończyłem "Noc Noży". Kapitalna książka. Aż boli dupa, że więcej tego nie wyszło.
Quote (Xploosiv @ Nov 16 2014 07:26pm)
co jest zlego w ksiazkach warcrafta? no tak, lepiej sie jarac drizzt do kurvenem xd
/e; lekki updejt, na dniach przeczytalem the last guardian i byla dosc slabo napisana, ale niektore elementy byly nawet wciagajace, np wizje khadgara lub *zdrada* garony
warcraft i drizzt to jeden poziom, z lekkim wskazaniem jednak na Salvatore'a. przeczytalem 2 ksiazki z serii warcrafta i byly beznadziejnie slabe, stad moje zdziwienie.
/e:chociaz nie, jak sie zastanowie to jednak Salvatore jest o level wyzej niz to co czytalem z warcrafta.
Quote (TardekTJK @ Dec 8 2014 03:06pm)
Fanom Malazańskiej polecam Kroniki Czarnej Kompanii, całkiem w pytkę.
nastepny cykl w kolejce jak tylko pokoncze to co mi zalega na polkach
This post was edited by Rave_PL on Dec 8 2014 09:36am