d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Nieśmieszne Nieśmieszności > Temat Półoficjalny Półśmieszn
Prev1161718192083Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,933
Joined: Jun 28 2012
Gold: 2,527.69
Aug 25 2020 11:51am
Quote (SimSimSalabim @ 25 Aug 2020 19:48)


O kurwa xD
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold: 79.01
Aug 25 2020 01:16pm
Quote (SimSimSalabim @ Aug 25 2020 07:48pm)


xddddddddddddddd
Member
Posts: 2,853
Joined: Feb 13 2016
Gold: 584.00
Aug 25 2020 01:48pm
mocne xdd
Member
Posts: 43,589
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Aug 26 2020 02:02pm
Member
Posts: 34,025
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Aug 27 2020 02:22am
Quote (SimSimSalabim @ 26 Aug 2020 22:02)


Mnie śmieszy, ale to tez

Member
Posts: 45,804
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Aug 27 2020 05:23am
Prezydent Brazylii chcial pokazac, ze jest fajny gosc i chwycil dziecko z tlumu, sadzajac je sobie na ramieniu. To dziecko okazalo sie doroslym karlem
Member
Posts: 34,025
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Aug 27 2020 05:29am
Quote (Pozdrawiam @ 27 Aug 2020 13:23)
Prezydent Brazylii chcial pokazac, ze jest fajny gosc i chwycil dziecko z tlumu, sadzajac je sobie na ramieniu. To dziecko okazalo sie doroslym karlem
https://www.youtube.com/watch?v=_Y6goXn3ubE


Ja bym głosował na niego bo lubi pewnie cyrk.
Member
Posts: 45,804
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Aug 29 2020 08:25am
Turysta przybywa do austriackiej wioski gdzieś w Alpach. Wynajmuje pokój w jedynym hotelu. Przychodzi pokojówka, turysta zagaduje:
- Czy jest tutaj jakiś burdelik?
- Oczywiście. Frau Marta, drugie piętro, 100 euro.
- Hm. Przepraszam za niedyskrecję, ale wolałbym, wie pani, mężczyznę.
- Oczywiście - Florian, trzecie piętro, 500 euro.
- Przepraszam, czemu Florian jest taki drogi?
- Cóż, wiesz, to wiocha. Wszyscy wiedzą wszystko. Nasz burmistrz nie lubi męskiej miłości, dajemy mu 100 euro za milczenie.
- A to Florian ma 400 euro?
- Nie, szef policji też nie lubi męskiej miłości, to zacofana wiocha, więc też dostaje 100 euro i wszystko jest w porządku.
- Więc 300 euro dla Floriana?
- Nie, jest jeszcze ksiądz, on to brzydzi się męską miłością, dostaje 100 euro na uspokojenie sumienia.
- A to Florian dostaje 200 euro?
- Nie, dzielimy 200 euro pomiędzy Hansa i Marka.
- Jak to?
- No oni mocno trzymają Floriana, bo Florian też nie lubi męskiej miłości.
Member
Posts: 43,589
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Aug 29 2020 12:34pm
Member
Posts: 34,025
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Aug 29 2020 12:43pm
Quote (Pozdrawiam @ 29 Aug 2020 16:25)
Turysta przybywa do austriackiej wioski gdzieś w Alpach. Wynajmuje pokój w jedynym hotelu. Przychodzi pokojówka, turysta zagaduje:
- Czy jest tutaj jakiś burdelik?
- Oczywiście. Frau Marta, drugie piętro, 100 euro.
- Hm. Przepraszam za niedyskrecję, ale wolałbym, wie pani, mężczyznę.
- Oczywiście - Florian, trzecie piętro, 500 euro.
- Przepraszam, czemu Florian jest taki drogi?
- Cóż, wiesz, to wiocha. Wszyscy wiedzą wszystko. Nasz burmistrz nie lubi męskiej miłości, dajemy mu 100 euro za milczenie.
- A to Florian ma 400 euro?
- Nie, szef policji też nie lubi męskiej miłości, to zacofana wiocha, więc też dostaje 100 euro i wszystko jest w porządku.
- Więc 300 euro dla Floriana?
- Nie, jest jeszcze ksiądz, on to brzydzi się męską miłością, dostaje 100 euro na uspokojenie sumienia.
- A to Florian dostaje 200 euro?
- Nie, dzielimy 200 euro pomiędzy Hansa i Marka.
- Jak to?
- No oni mocno trzymają Floriana, bo Florian też nie lubi męskiej miłości.


No czytałem nawet śmieszne ^_^
Go Back To Polska Topic List
Prev1161718192083Next
Add Reply New Topic New Poll