d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 4 > Temat Oficjalny
Prev1161718192082Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 25 2013 04:14pm
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Oct 26 2013 03:58am
Quote (Patryk1991 @ 20 Oct 2013 20:51)
http://i.imgur.com/AI64R3z.jpg


Z tymi emblematami to się zbytnio nie postarali..
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 26 2013 11:27am
Quote (Redel @ Oct 26 2013 05:58am)
Z tymi emblematami to się zbytnio nie postarali..


te rangi sa najmniej wazne :D

juz mozna sciagac
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Oct 26 2013 11:41am
Quote (Patryk1991 @ 26 Oct 2013 19:27)
te rangi sa najmniej wazne :D

juz mozna sciagac


Dla mnie są ważne, lubię mieć ładny znaczek :D
Ja nie mogę, pokazuje że wstępnie można pobrać 28.10 o 11.
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Oct 27 2013 02:58am
Quote (Redel @ Oct 26 2013 06:41pm)
Dla mnie są ważne, lubię mieć ładny znaczek :D
Ja nie mogę, pokazuje że wstępnie można pobrać 28.10 o 11.


to robisz sobie emblemat ktory bedziesz mial na broni, czolgu, helikopterze, wszedzie gdzie wejdziesz lub co bedizesz nosil.
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Oct 27 2013 04:41am
Quote (blejdowy @ 27 Oct 2013 10:58)
to robisz sobie emblemat ktory bedziesz mial na broni, czolgu, helikopterze, wszedzie gdzie wejdziesz lub co bedizesz nosil.


No to jest fajne jednakowoż przy ikona przy poziomie dużo lepiej się prezentuje i zwraca uwagę :)
Nie sądzicie, że premiera ze środy na czwartek to kpina? Normalni ludzie się uczą/pracują więc nawet nie ma jak pograć w dzień premiery..
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Oct 27 2013 05:17am
Quote (Redel @ Oct 27 2013 11:41am)
No to jest fajne jednakowoż przy ikona przy poziomie dużo lepiej się prezentuje i zwraca uwagę :)
Nie sądzicie, że premiera ze środy na czwartek to kpina? Normalni ludzie się uczą/pracują więc nawet nie ma jak pograć w dzień premiery..


jakto, przeciez kazdorazowo jak kogos zabijesz to widzi emblemat, to raz a dwa ja ksie postarasz to zrobisz sobie tak ladny ze ludzie beda zazdroscic : D Troche inwecji twórczej! Ja mialem w becie fajny, ludzie mi mowili ze ladnie to zrobilem
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 27 2013 07:25am
Quote (blejdowy @ Oct 27 2013 07:17am)
jakto, przeciez kazdorazowo jak kogos zabijesz to widzi emblemat, to raz a dwa ja ksie postarasz to zrobisz sobie tak ladny ze ludzie beda zazdroscic : D Troche inwecji twórczej! Ja mialem w becie fajny, ludzie mi mowili ze ladnie to zrobilem


tutaj duzo wyjebistyow emblemow mozna znalezc :D
/r/bf4emblems

Quote (Redel @ Oct 27 2013 06:41am)
No to jest fajne jednakowoż przy ikona przy poziomie dużo lepiej się prezentuje i zwraca uwagę :)
Nie sądzicie, że premiera ze środy na czwartek to kpina? Normalni ludzie się uczą/pracują więc nawet nie ma jak pograć w dzień premiery..


w stanach premiera we wtorek rano

gre juz mam teraz trzeba tylko czekac :(
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Oct 27 2013 01:49pm
doszly do mnie jakies niepokojace wiesci

ze przy zakupie battlefielda 4 PL nie ma mozliwosci wybrania w originie opcji jezyka angielskiego, jest tylko pl/ru
jest to mozliwe?

jak mam grac w taka gre po polsku to podziekuje
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Oct 27 2013 03:42pm
Quote (cOr @ Oct 27 2013 08:49pm)
doszly do mnie jakies niepokojace wiesci

ze przy zakupie battlefielda 4 PL nie ma mozliwosci wybrania w originie opcji jezyka angielskiego, jest tylko pl/ru
jest to mozliwe?

jak mam grac w taka gre po polsku to podziekuje


srsly? Naaay, napewno bedzie sie dalo na english zmienic, bez przesady.

/e wyslalem ticketa do supportu gram.pl gdzie skladalem zamowienie, wszystkiego dowiem sie z ranca i zapostuje

This post was edited by blejdowy on Oct 27 2013 03:50pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1161718192082Next
Add Reply New Topic New Poll