Quote (blejdowy @ Oct 27 2013 07:17am)
jakto, przeciez kazdorazowo jak kogos zabijesz to widzi emblemat, to raz a dwa ja ksie postarasz to zrobisz sobie tak ladny ze ludzie beda zazdroscic : D Troche inwecji twórczej! Ja mialem w becie fajny, ludzie mi mowili ze ladnie to zrobilem
tutaj duzo wyjebistyow emblemow mozna znalezc

/r/bf4emblems
Quote (Redel @ Oct 27 2013 06:41am)
No to jest fajne jednakowoż przy ikona przy poziomie dużo lepiej się prezentuje i zwraca uwagę
Nie sądzicie, że premiera ze środy na czwartek to kpina? Normalni ludzie się uczą/pracują więc nawet nie ma jak pograć w dzień premiery..
w stanach premiera we wtorek rano
gre juz mam teraz trzeba tylko czekac
