Quote (imnoise @ Dec 13 2011 11:12am)
http://tradesport.pl/Allegro/Nike/472672-700s600v01.jpg
http://img.hustla.pl/tmp/c/9/4/9/mandara-7768.1280x760.jpg
tego typu najacze sa godne uwagi na zime?
drugie sa zajebiste, mialem sobie takie kupic, za 289 byly, ale najwiekszy rozmiar to 42 trolololo
kupilem inne, nie bede tydzien czekac