d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 2 Pan Zniszczenia Reset 2011 > Sponsorowany Przez Donkotjo
Prev11617181920416Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,165
Joined: Nov 10 2008
Gold: 0.00
Mar 28 2011 12:11pm
kurwa w pospiechu zawsze nie wychodzi
Member
Posts: 14,875
Joined: Oct 23 2008
Gold: Locked
Mar 28 2011 12:11pm
Quote (crunk_mp @ Mar 28 2011 06:10pm)
Jaki fail, niby reset a stary ranking był. :lol:


bo jeszcze nie usuneli :P i daltego teraz wyłączyli pewnie poprawki itp.
Member
Posts: 20,577
Joined: May 16 2006
Gold: 6.66
Mar 28 2011 12:11pm
jak sie glos wyalczalo w dia bo zapomnialem
Member
Posts: 27,680
Joined: Apr 25 2008
Gold: 14,919.00
Mar 28 2011 12:11pm
Aktualnie 175 użytkowników przegląda to forum.

jak dawno tylu ludzi tu nie bylo :O
Member
Posts: 9,292
Joined: Dec 3 2008
Gold: 71.51
Warn: 10%
Mar 28 2011 12:11pm
ja i rogal szukamy teama dawac
Member
Posts: 15,922
Joined: Jul 1 2006
Gold: 0.00
Warn: 30%
Mar 28 2011 12:12pm
Quote (kszak @ 28 Mar 2011 18:11)
dygresja:
a ja przez długi, długi czas byłem pewien, że to nie forum o diablo.


to :D
Member
Posts: 5,923
Joined: Nov 18 2006
Gold: 11.00
Mar 28 2011 12:12pm
szukam teamu hc!!
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Mar 28 2011 12:12pm
Quote (Vedaar @ 28 Mar 2011 20:11)
tez to widzialem nawet poszedlem sprawdzic do menu postaci czy napewno :D


Ale stary hammer byl juz nld.
Pojebało im się coś. ^_^
Member
Posts: 14,875
Joined: Oct 23 2008
Gold: Locked
Mar 28 2011 12:12pm
Zaraz wejde na D2 i bd #1 w rank :P
Member
Posts: 7,270
Joined: Dec 9 2008
Gold: 3,134.92
Mar 28 2011 12:12pm
Quote (czester666 @ Mar 28 2011 06:11pm)
jak sie glos wyalczalo w dia  bo zapomnialem


ctrl+M
Go Back To Polska Topic List
Prev11617181920416Next
Closed New Topic New Poll