d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Zdjęcia Użytkowników - Temat Oficjalny
Prev1161718192047Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 1,141
Joined: Apr 14 2009
Gold: 0.00
Warn: 60%
Jun 2 2010 09:30am
Quote (umbrela @ Jun 2 2010 05:25pm)
albo mi się wydaje albo jesteś zjarany :D


zawada'd
Member
Posts: 100,919
Joined: Oct 11 2005
Gold: 121,825.00
Jun 2 2010 09:31am
Quote (placydo @ 2 Jun 2010 17:29)
czasem lubie zapalic przyznam bez bicia - ale jest to okazjonalnie co tydzien ;)
a wtedy bylem maksymalnie zmeczony


aha :D
Quote (kapishon @ 2 Jun 2010 17:30)
to moze nie robcie nk z jsp? fota i logout
http://img63.imageshack.us/img63/968/0707060946.jpg


jak na razie ocen nikt nie daje ...
Member
Posts: 8,142
Joined: Jun 16 2008
Gold: 17.61
Jun 2 2010 09:46am
W końcu jest się z czego pośmiać :lol:
Banned
Posts: 1,141
Joined: Apr 14 2009
Gold: 0.00
Warn: 60%
Jun 2 2010 09:52am


inb4: Yes, na hita.
Member
Posts: 6,704
Joined: Jun 6 2006
Gold: 63,461.00
Jun 2 2010 09:55am
Tutaj przepiekny warminsko-mazurski krajobraz :] i ognisko we 2, czego nie widac. Jak ktos zgadnie nazwe jeziora to oddaje cale swoje fg :P

e: nie chce mi sie edytowac tych zdjec , zrzucane z mobile dop. co

This post was edited by Guzzz on Jun 2 2010 09:55am
Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold: 26.37
Jun 2 2010 09:56am
Quote (waszkagjee @ 2 Jun 2010 17:52)
http://i48.tinypic.com/11w7q0g.jpg

inb4: Yes, na hita.


bralby twoja kolezanke
Member
Posts: 22,839
Joined: Dec 27 2006
Gold: 14,909.00
Jun 2 2010 09:57am
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ 2 Jun 2010 16:56)
bralby twoja kolezanke


mialem napisac to samo - uprzedziłeś mnie :D

/e: on juz kiedys dawał to zdjęcie.

This post was edited by M4ciek on Jun 2 2010 09:58am
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold: 0.00
Jun 2 2010 10:00am
@guzz
sniardwy/mamry/jeziorak :< ?
Banned
Posts: 1,141
Joined: Apr 14 2009
Gold: 0.00
Warn: 60%
Jun 2 2010 10:03am
Quote (M4ciek @ Jun 2 2010 05:57pm)
mialem napisac to samo - uprzedziłeś mnie :D

/e: on juz kiedys dawał to zdjęcie.


Na main mam w profilq :(

Quote (Guzzz @ Jun 2 2010 05:55pm)
Tutaj przepiekny warminsko-mazurski krajobraz :] i ognisko we 2, czego nie widac. Jak ktos zgadnie nazwe jeziora to oddaje cale swoje fg :P
http://img16.imageshack.us/img16/6643/zdjcie0256x.jpg
e: nie chce mi sie edytowac tych zdjec , zrzucane z mobile dop. co


Jeszcze mi się nie załadowało, ale strzelam, że jest to jezioro Długie albo Krzywe ; D
Banned
Posts: 6,120
Joined: Mar 25 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Jun 2 2010 10:04am
Quote (Guzzz @ Jun 2 2010 04:55pm)
Tutaj przepiekny warminsko-mazurski krajobraz :] i ognisko we 2, czego nie widac. Jak ktos zgadnie nazwe jeziora to oddaje cale swoje fg :P
http://img16.imageshack.us/img16/6643/zdjcie0256x.jpg
e: nie chce mi sie edytowac tych zdjec , zrzucane z mobile dop. co


powiedz w jakim województwie to zgadne :d
Go Back To Polska Topic List
Prev1161718192047Next
Closed New Topic New Poll