d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Drum'n'bass I Pochodne Gatunki > Temat Oficjalny
Prev11617181920146Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,329
Joined: Jan 13 2010
Gold: 3,815.90
Warn: 10%
Feb 10 2010 01:31pm
Quote (Shapiro @ Feb 10 2010 07:57pm)
Zna ktos innych wykonawcow grajacych w stylu Pendulum?


co masz na mysli piszac o stylu pendulum?
Member
Posts: 17,649
Joined: Mar 27 2007
Gold: 1,900.00
Feb 10 2010 02:09pm


to spoko nuta

a te remixy requiem for a dream to slyszalem mase, mi sie tylko jeden spodobal pozniej wstawie
Member
Posts: 3,329
Joined: Jan 13 2010
Gold: 3,815.90
Warn: 10%
Feb 10 2010 03:23pm
radio-tube.pl > kanal drumnbass

regent b2b daymoz
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold: 9,169.00
Feb 10 2010 03:28pm
Quote (BUZZ_ASTRAL @ Feb 10 2010 06:54pm)
troche lipa tak wklejac same numery z jutuba, moze jakas dyskusja? jezdzicie na imprezy, podtrzymujecie scene przy zyciu? :o


ja sie wybieram w sobote na Dockyard Night vol. 5 w CSG w Gdansku.

Quote (Kjem @ Feb 10 2010 07:04pm)
DNB WIDZISZ NIE TYLKO JA ICH LUBIE!@@!#!@#!@%@%!@


Ty to jestes ich najwierniejszym fanem :D

This post was edited by DnBBoY on Feb 10 2010 03:29pm
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Member
Posts: 3,329
Joined: Jan 13 2010
Gold: 3,815.90
Warn: 10%
Feb 10 2010 03:43pm
SLUCHAC KURWA PODKASTA11
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold: 9,169.00
Feb 10 2010 03:57pm
Quote (BUZZ_ASTRAL @ Feb 10 2010 09:43pm)
SLUCHAC KURWA PODKASTA11


SLUCHAM

e: mi sie wydaje czy wy po prostu seta puszczacie i sobie leci?

This post was edited by DnBBoY on Feb 10 2010 04:04pm
Member
Posts: 3,329
Joined: Jan 13 2010
Gold: 3,815.90
Warn: 10%
Feb 10 2010 04:06pm
Quote (DnBBoY @ Feb 10 2010 10:57pm)
SLUCHAM

e: mi sie wydaje czy wy po prostu seta puszczacie i sobie leci?


m isie wydaje ze my gramy seta teraz na cedekach ;]

/e koniec dyskoteki ;)

This post was edited by BUZZ_ASTRAL on Feb 10 2010 04:22pm
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Feb 11 2010 03:40am
niestety nie mogę teraz odszukać żadnej próbki do przesłuchania, ale polecam zapoznać się z tym:
Teebee - the red tape studio mix 2000

mam jednak 1 track:

http://www.youtube.com/watch?v=m6U9H0P3DdU

jak ktoś chce cały set to pm.

This post was edited by imnoise on Feb 11 2010 03:43am
Member
Posts: 17,649
Joined: Mar 27 2007
Gold: 1,900.00
Feb 11 2010 04:00am


jak zna ktos jakies fajne breakcory to prosze o pm'niecie linkzurow bo bym sie chcial troche w to zglebic
Go Back To Polska Topic List
Prev11617181920146Next
Add Reply New Topic New Poll