Quote (BUZZ_ASTRAL @ Feb 10 2010 06:54pm)
troche lipa tak wklejac same numery z jutuba, moze jakas dyskusja? jezdzicie na imprezy, podtrzymujecie scene przy zyciu?

ja sie wybieram w sobote na Dockyard Night vol. 5 w CSG w Gdansku.
Quote (Kjem @ Feb 10 2010 07:04pm)
DNB WIDZISZ NIE TYLKO JA ICH LUBIE!@@!#!@#!@%@%!@
Ty to jestes ich najwierniejszym fanem
This post was edited by DnBBoY on Feb 10 2010 03:29pm