d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Powiem Wam Coś Na Temat Redsa > 18+ Oczywko
Prev11617181920Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,920
Joined: Oct 14 2008
Gold: 977.51
Warn: 100%
Dec 30 2009 10:21am
Quote (Leothyr @ Dec 30 2009 01:27pm)
Nie wiem, na chuj się przypierdalacie do tego piwa. Zdecydowanie moje ulubione. Jest słodkie i pyszne niczym soczek - co za tym idzie, można tego pić w ilościach hurtowych, niczym jabole marki "Wiśnia" czy "Cezar". Ma 4,5%. Dzięki swojemu smakowi i przyswajalności można tego wypić dużo i wstawić się równie dobrze co innymi piwami. A ci, co piszą o piwie "dla bab" - ogarnijcie własne kompleksy i niepewną seksualność
Pozdrawiam :angry:


DLA BAB
Member
Posts: 18,071
Joined: Aug 20 2005
Gold: 1,321.00
Dec 30 2009 10:32am
Quote (przemek_polska @ Dec 30 2009 04:16pm)
przeciez reds to jest piwo dla kobiet. jak robie imprezke to dziewczyny pija redsy a my chlopaki pijemy albo dembowe mocne albo wodke z gwinta


przemek_polska wali z gwinta.
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Dec 30 2009 10:32am
Quote (Leothyr @ Dec 30 2009 01:27pm)
Nie wiem, na chuj się przypierdalacie do tego piwa. Zdecydowanie moje ulubione. Jest słodkie i pyszne niczym soczek - co za tym idzie, można tego pić w ilościach hurtowych, niczym jabole marki "Wiśnia" czy "Cezar". Ma 4,5%. Dzięki swojemu smakowi i przyswajalności można tego wypić dużo i wstawić się równie dobrze co innymi piwami. A ci, co piszą o piwie "dla bab" - ogarnijcie własne kompleksy i niepewną seksualność
Pozdrawiam :angry:


Znienawidzoned :ANGRY:
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Dec 30 2009 03:07pm
Quote (Motywator @ Dec 30 2009 05:09pm)
pilem ostatnio jak radziles ^^

taaaaaaaaaaaaaka imreza :drool:


No B)
Dla nieuświadomionych - przepijanie wódki Reddsem :drool:
Banned
Posts: 483
Joined: Dec 30 2009
Gold: 0.00
Warn: 20%
Dec 30 2009 03:08pm
Quote (Leothyr @ Dec 30 2009 10:07pm)
No B)
Dla nieuświadomionych - przepijanie wódki Reddsem :drool:


reds to jest sok a nie piwo hahaha
co za problem zapic tym wodke ?
macie sie czym podniecac debile
Member
Posts: 12,673
Joined: Aug 28 2007
Gold: 6.66
Warn: 10%
Dec 30 2009 03:10pm
Jest dobre, ale nie ma mowy o dużych ilościach.
Banned
Posts: 3,934
Joined: Jan 26 2009
Gold: 8.73
Warn: 30%
Dec 30 2009 03:10pm
Quote (V3rdic @ Dec 30 2009 01:27pm)
popieram :) normalne piwko


Nie. Smakowe.

Smakowe nie jest normalne. Piwo to piwo.

Co nie zmienia faktu, że reds dobra rzecz :)
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Dec 30 2009 03:10pm
Quote (przemek_polska @ Dec 30 2009 10:08pm)
reds to jest sok a nie piwo hahaha
co za problem zapic tym wodke ?
macie sie czym podniecac debile


Quote (przemek_polska @ Dec 30 2009 05:16pm)
przeciez reds to jest piwo dla kobiet. jak robie imprezke to dziewczyny pija redsy a my chlopaki pijemy albo dembowe mocne albo wodke z gwinta


A MY HUOAPKI DOBRE WALIMY WUDKE Z GWINTA I JEBIEMY POLICJE JOŁ
Member
Posts: 12,803
Joined: Mar 14 2009
Gold: 0.00
Dec 30 2009 03:11pm
Quote (przemek_polska @ 30 Dec 2009 22:08)
reds to jest sok a nie piwo hahaha
co za problem zapic tym wodke ?
macie sie czym podniecac debile


wypierdalaj kretynie
Member
Posts: 7,965
Joined: Feb 22 2006
Gold: 4,899.99
Warn: 20%
Dec 30 2009 03:11pm
WUDE
Go Back To Polska Topic List
Prev11617181920Next
Add Reply New Topic New Poll