Quote (MadZombie @ Tue, Oct 6 2009, 05:43pm)
Ale o czym?
Może o tym jakie podgatunki najbardziej lubicie?
hmmm... nie mam tak, że lubię jakiś konkretny gatunek ; ) jeśli chodzi o zespoły, które grają lekką ( jak dla mnie:) ) muzykę to The Doors, Led Zeppelin, MM, Riverside, Rammstein, a po za tym wiele pojedynczych piosenek rozmaitych zespołów
Quote (MadZombie @ Tue, Oct 6 2009, 05:49pm)
2 użytkowników: MadZombie, ajronmen123
Widzę Cię

ja Ciebie też
This post was edited by ajronmen123 on Oct 6 2009 09:55am