☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Co Sądzicie O Tych Butkach?
Prev
1
16
17
18
19
20
21
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 7311
Replies: 202
Track Topic
KorteZzz
Member
Posts: 30,741
Joined: Oct 31 2007
Gold
:
30.00
#171
Oct 4 2009 02:27pm
swego czasu byly spoko, tylko troszke kanciaste.
czester666
Member
Posts: 20,577
Joined: May 16 2006
Gold
:
6.66
#172
Oct 4 2009 02:27pm
Quote (moro123 @ Sun, Oct 4 2009, 10:25pm)
This ;D
kurwa ziomek
co wieczór bumpujesz ten topic i mi humor poprawiasz
bo włażę i się zawsze śmieje jak widze te buty
^^
This post was edited by czester666 on Oct 4 2009 02:27pm
Studnia06
Banned
Posts: 39,408
Joined: Jul 27 2007
Gold
:
1.00
Warn: 70%
#173
Oct 4 2009 02:27pm
pan jezus i miszcz tibji mnie tu chyba nie przestaną śmieszyć
IlikeKFC
Member
Posts: 62,358
Joined: Dec 10 2008
Gold
:
48,189.00
#174
Oct 4 2009 02:27pm
kurewsko chujowe
petereq
Member
Posts: 3,212
Joined: Jun 9 2009
Gold
:
5.55
#175
Oct 4 2009 02:28pm
Quote (IlikeKFC @ Sun, Oct 4 2009, 09:27pm)
kurewsko chujowe
co ty gadasz wyjebane'd ;DDDDD
IlikeKFC
Member
Posts: 62,358
Joined: Dec 10 2008
Gold
:
48,189.00
#176
Oct 4 2009 02:30pm
Quote (petereq @ Sun, 4 Oct 2009, 20:28)
co ty gadasz wyjebane'd ;DDDDD
no nie wiem...
psu bym ich nawet nie założył ;]
moro123
Member
Posts: 11,843
Joined: Jun 12 2009
Gold
:
0.56
Warn: 100%
#177
Oct 4 2009 02:30pm
Quote (czester666 @ Sun, 4 Oct 2009, 22:27)
kurwa ziomek
co wieczór bumpujesz ten topic i mi humor poprawiasz :D bo włażę i się zawsze śmieje jak widze te buty
^^
no bo mam to w profilu jako epic
i co wieczor bumpuje
czester666
Member
Posts: 20,577
Joined: May 16 2006
Gold
:
6.66
#178
Oct 4 2009 02:31pm
Quote (moro123 @ Sun, Oct 4 2009, 10:30pm)
no bo mam to w profilu jako epic
i co wieczor bumpuje
to w sigu foto też epickie xD
moro123
Member
Posts: 11,843
Joined: Jun 12 2009
Gold
:
0.56
Warn: 100%
#179
Oct 4 2009 02:31pm
Quote (czester666 @ Sun, 4 Oct 2009, 22:31)
to w sigu foto też epickie xD
czcionka z d 2 :PP
petereq
Member
Posts: 3,212
Joined: Jun 9 2009
Gold
:
5.55
#180
Oct 4 2009 02:32pm
Quote (moro123 @ Sun, Oct 4 2009, 09:31pm)
czcionka z d 2 :PP
oczywko
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
16
17
18
19
20
21
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact