☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> The Titans Fight 4 > Lista Uczestnikow
Prev
1
16
17
18
Closed
New Topic
New Poll
Views: 2146
Replies: 179
Track Topic
pawlosek
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold
:
11,545.00
#171
Aug 5 2008 12:58pm
myślicie, że z 530 postami będę w pierwszej dziesiątce na ten czas?
Grimmtard
Member
Posts: 860
Joined: Jul 1 2008
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#172
Aug 5 2008 12:59pm
imho y
Nieuczciwy
Member
Posts: 7,285
Joined: May 23 2008
Gold
:
175.53
#173
Aug 5 2008 01:05pm
Quote (pawlosek @ Tue, Aug 5 2008, 08:58pm)
myślicie, że z 530 postami będę w pierwszej dziesiątce na ten czas?
Imo nie... ja mam 800 i nie liczę na kokosy ^
pawlosek
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold
:
11,545.00
#174
Aug 5 2008 01:09pm
Quote (Nieuczciwy @ Tue, 5 Aug 2008, 21:05)
Imo nie... ja mam 800 i nie liczę na kokosy ^
czyli trzeba dobić dziś do tych siedmiuset co najmniej
Danek
Member
Posts: 11,764
Joined: Jul 3 2006
Gold
:
165.38
#175
Aug 5 2008 01:10pm
a ja gonie
KinderKorwinista
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold
:
373.32
Warn: 10%
#176
Aug 5 2008 01:10pm
Quote (pawlosek @ Tue, Aug 5 2008, 07:09pm)
czyli trzeba dobić dziś do tych siedmiuset co najmniej
to i tak mało, daj sobie spokój ;p
Pozer
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold
:
4,043.00
Warn: 10%
#177
Aug 5 2008 01:11pm
eliminacje koncza sie jutro dopiero, dzis bedzie w nocy uaktualnienie i tabale na polmetku eliminacji
Nieuczciwy
Member
Posts: 7,285
Joined: May 23 2008
Gold
:
175.53
#178
Aug 5 2008 01:11pm
Quote (Pozer @ Tue, Aug 5 2008, 09:11pm)
eliminacje koncza sie jutro dopiero, dzis bedzie w nocy uaktualnienie i tabale na polmetku eliminacji
w nocy, tzn czyt. 24.00?
Sqnman007
Member
Posts: 40,446
Joined: Dec 5 2007
Gold
:
7,517.50
Warn: 10%
#179
Aug 5 2008 01:20pm
Quote (pawlosek @ Tue, 5 Aug 2008, 20:58)
myślicie, że z 530 postami będę w pierwszej dziesiątce na ten czas?
Ja tam dzisiaj nie śpię bo trzeba nadganiać
400.
Pozer
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold
:
4,043.00
Warn: 10%
#180
Aug 5 2008 01:21pm
Quote (Nieuczciwy @ Tue, 5 Aug 2008, 20:11)
w nocy, tzn czyt. 24.00?
nom
moze nieco pozniej
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
16
17
18
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact