kupilem podrobki (za 100 zl to myslalem ze jakies resztki magazynowe)
do tego byly kompletnie rozwalone.
sluchawki odeslalem, koles mial je wymienic na nowki u producenta, potem mowil ze jeszcze czeka i czeka, potem ze odda pieniadze po 31.04
w tym czasie zbieral negatywy na ***
w koncu zglosilem to na policje
http://***.pl/sluchawki-do-biegania-sennheiser-pmx80-nowe-hit-i3133061584.htmltaka aukcja, mozecie tez spojrzec na komentarze (jak kupowalem bylo 100% pozytywow)
a na policji to trwa, raz ze zeznaznia trwaly ~2h, do tego jeszcze kolejki i musialem donosic jakies dokumenty, musialem tez czekac na wydanie numeru sprawy zeby *** oddalo czesc hajsu
ogolnie sprawa juz byla zglaszana przez innych userow alledrogo wiec moje zeznania wyslą do Choroszczy i tam bedzie postepowanie