d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1168169170171172469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 17 2013 06:33am
Quote (b0b3k @ 17 May 2013 14:28)
Gratulacje Grigo :) nowy rekord! jak się biegło? straszny upał


Słońce tak mocno nie paliło, ale kompletny brak wiatru był kluczowy. Strasznie się pociłem i nie było czym oddychać. Nie miałem już siły forsować tempa nawet :(
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
May 17 2013 09:07am
niezle panowie trzaskacie,
ja mam tak napiety plan ze dopiero jutro na chwile bede mogl wyskoczyc
ale w niedziele cos dluzszego sobie zafunduje

btw trace kupe czasu na komisariacie przez oszustwo na *** - wlasnie przez kupno sluchawek do biegania ;/
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 17 2013 09:10am
Quote (cOr @ 17 May 2013 17:07)
niezle panowie trzaskacie,
ja mam tak napiety plan ze dopiero jutro na chwile bede mogl wyskoczyc
ale w niedziele cos dluzszego sobie zafunduje

btw trace kupe czasu na komisariacie przez oszustwo na *** - wlasnie przez kupno sluchawek do biegania ;/


Daj jakieś szczegóły, choćby na PM. Myślałem że czasy scamzurów na *** już minęły, no kurwa...
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 17 2013 09:12am
Quote (cOr @ 17 May 2013 17:07)
niezle panowie trzaskacie,
ja mam tak napiety plan ze dopiero jutro na chwile bede mogl wyskoczyc
ale w niedziele cos dluzszego sobie zafunduje

btw trace kupe czasu na komisariacie przez oszustwo na *** - wlasnie przez kupno sluchawek do biegania ;/


kupiłeś podróby czy ktoś Ci ich nie wysłał?
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
May 17 2013 09:15am
Podróby kupił niestety :(
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
May 17 2013 09:21am
kupilem podrobki (za 100 zl to myslalem ze jakies resztki magazynowe)
do tego byly kompletnie rozwalone.
sluchawki odeslalem, koles mial je wymienic na nowki u producenta, potem mowil ze jeszcze czeka i czeka, potem ze odda pieniadze po 31.04
w tym czasie zbieral negatywy na ***
w koncu zglosilem to na policje

http://***.pl/sluchawki-do-biegania-sennheiser-pmx80-nowe-hit-i3133061584.html

taka aukcja, mozecie tez spojrzec na komentarze (jak kupowalem bylo 100% pozytywow)

a na policji to trwa, raz ze zeznaznia trwaly ~2h, do tego jeszcze kolejki i musialem donosic jakies dokumenty, musialem tez czekac na wydanie numeru sprawy zeby *** oddalo czesc hajsu

ogolnie sprawa juz byla zglaszana przez innych userow alledrogo wiec moje zeznania wyslą do Choroszczy i tam bedzie postepowanie
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 17 2013 09:25am
Jak już coś kupuję na *** to wolę dopłacić i wziąć z jakiegoś sklepu co się tam wystawia, a ten to jakiś rand.

Komentarze niektóre ciekawe, 2-krotnie mowa o policji, ten mi się szczególnie rzucił w oczy:

NIE KUPUJCIE NIC U NIEGO! Facet wysłał mi podróby bez paragonu jako oryg. a potem odmawiał prawa przyjęcia zwrotu. Zamiast gwarancji przysłał MMS z fakturą z hurtowni.

Ja pierdolę
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
May 17 2013 09:52am
Dzisiaj wieczorem lub też jutro wieczorem 40m biegania, pozdro dla prawdziwych.
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
May 17 2013 10:00am


Dziś tak było :) 6km+ 6x20s. Biegało się całkiem spoko. Dosyć gorąco i bardzo wietrznie co troszkę mnie zatrzymywało, ale nie ma tragedii :) troszkę dziś gorszyłem starsze panie co szły na działkę bo bez koszulki biegłem(za gorąco). Jutro dłuższe wybieganie raczej, i pewnie tez wolniejszym tempem.

This post was edited by Bieniol on May 17 2013 10:01am
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 17 2013 10:06am
Quote (cOr @ 17 May 2013 17:21)
kupilem podrobki (za 100 zl to myslalem ze jakies resztki magazynowe)
do tego byly kompletnie rozwalone.
sluchawki odeslalem, koles mial je wymienic na nowki u producenta, potem mowil ze jeszcze czeka i czeka, potem ze odda pieniadze po 31.04
w tym czasie zbieral negatywy na ***
w koncu zglosilem to na policje

http://***.pl/sluchawki-do-biegania-sennheiser-pmx80-nowe-hit-i3133061584.html

taka aukcja, mozecie tez spojrzec na komentarze (jak kupowalem bylo 100% pozytywow)

a na policji to trwa, raz ze zeznaznia trwaly ~2h, do tego jeszcze kolejki i musialem donosic jakies dokumenty, musialem tez czekac na wydanie numeru sprawy zeby *** oddalo czesc hajsu

ogolnie sprawa juz byla zglaszana przez innych userow alledrogo wiec moje zeznania wyslą do Choroszczy i tam bedzie postepowanie


ostatnio znalazłem razera Abyssusa za 50zł, jak napisałem mejla do kolesia czy jest to podróbka jakich masa na alledrogo to już nie odpisał
Go Back To Polska Topic List
Prev1168169170171172469Next
Add Reply New Topic New Poll