d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Xbox 360 > Temat Oficjalny
Prev1168169170171172207Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Jan 21 2012 02:26am
Quote (marekwoj74 @ 21 Jan 2012 07:01)
a jak wrocic do podstawowego wygladu menu,tego gdy pierwszy raz uruchomilem xboxa

o to pytalem


nie da sie ( do wczesniejszej wersji xboxa ), jesli chodzi ci o to zeby wrocic do menu z gry to wciskasz przycisk na srodku pada takie X i klikasz Y i A
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jan 21 2012 08:53am
Quote (marekwoj74 @ Jan 21 2012 02:01am)
a jak wrocic do podstawowego wygladu menu,tego gdy pierwszy raz uruchomilem xboxa

o to pytalem

A starego dashboardu juz nie mozesz miec chyba ze update usuniesz ale wtedy do xbox live sie nie podlaczysz

Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Jan 21 2012 01:41pm
Quote (Patryk1991 @ Jan 21 2012 04:53pm)
A starego dashboardu juz nie mozesz miec chyba ze update usuniesz ale wtedy do xbox live sie nie podlaczysz


dzieki :(
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jan 21 2012 06:00pm
np
Ma ktos fife12 i chce w turnijach grac o goldy ? :P
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jan 23 2012 09:18pm
Do konca roku ma juz microsoft points nie byc tylko za kase bedzie sie kupywalo gry/dlc etc co o tym mysliscie ?
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Jan 24 2012 02:24am
Quote (Patryk1991 @ Jan 24 2012 04:18am)
Do konca roku ma juz microsoft points nie byc tylko za kase bedzie sie kupywalo gry/dlc etc co o tym mysliscie ?


lipa, bo w necie sa duzo tansze mp
Member
Posts: 4,109
Joined: Feb 23 2008
Gold: 406.00
Jan 24 2012 05:50am
Mam puytanie bo mam lifeboxa mozna podlaczyc kablem ethernetem nie,JAKAS WIEKSZA SZKOLA JAZDY CZY TYLKO BACH DO DZIURY WPISAC HASLO DOSTEPU I FINITO??.Drugie pytanie trzeba miec MP zeby korzystac z jakis funkcji online??
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Jan 24 2012 08:47am
Quote (rysiomator @ Jan 24 2012 01:50pm)
Mam puytanie bo mam lifeboxa mozna podlaczyc kablem ethernetem nie,JAKAS WIEKSZA SZKOLA JAZDY CZY TYLKO BACH DO DZIURY WPISAC HASLO DOSTEPU I FINITO??.Drugie pytanie trzeba miec MP zeby korzystac z jakis funkcji online??


musisz kupic xbox live,wystarczy kabel lub wi-fi
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Jan 24 2012 08:50am
Quote (Kathorga @ 24 Jan 2012 09:24)
lipa, bo w necie sa duzo tansze mp


za takie mp czy gry dostaje sie teraz bana podobno
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jan 25 2012 12:01pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1168169170171172207Next
Add Reply New Topic New Poll