Quote (Rave_PL @ 27 Aug 2014 16:45)
"Piąty Elefant" skończony. Bardzo dobra książka, póki co moj nr 2 od TP.
Następny tytuł - "Powrót Karmazynowej Gwardii cz.1"
chyba ze 2 lata juz nie czytalem tp, musze wkrotce cos sobie zafundowac
wczoraj skonczylem "rycerz siedmiu krolestw" - polecam. typowy martinowski klimat, mozna sie poczuc jak w westeros ;] 3 ciekawe opowiadanka z bardzo fajnymi bohaterami.