d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Topic O Literaturze Fantasy #3 > Kolejny Repost.
Prev1168169170171172205Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Aug 12 2014 10:12am
Przyszedł mi pierwszy tom "Powrót Karmazynowej Gwardii". Tym razem zakup uzywanej ksiazki wyszedl na dobre, bo ksiazka faktycznie w stanie bdb-, a kosztowala ~20 zl lacznie z przesylka :)
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Aug 27 2014 08:45am
"Piąty Elefant" skończony. Bardzo dobra książka, póki co moj nr 2 od TP.
Następny tytuł - "Powrót Karmazynowej Gwardii cz.1"
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Aug 27 2014 09:05am
Quote (Rave_PL @ 27 Aug 2014 16:45)
"Piąty Elefant" skończony. Bardzo dobra książka, póki co moj nr 2 od TP.
Następny tytuł - "Powrót Karmazynowej Gwardii cz.1"


chyba ze 2 lata juz nie czytalem tp, musze wkrotce cos sobie zafundowac
wczoraj skonczylem "rycerz siedmiu krolestw" - polecam. typowy martinowski klimat, mozna sie poczuc jak w westeros ;] 3 ciekawe opowiadanka z bardzo fajnymi bohaterami.
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
Aug 29 2014 12:39pm
Przeczytałem Wojnę Pajęczej Królowej i całkiem spoko, szkoda tylko, że Pharaun umar.
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Aug 29 2014 12:41pm
Quote (TardekTJK @ Aug 29 2014 06:39pm)
Przeczytałem Wojnę Pajęczej Królowej i całkiem spoko, szkoda tylko, że Pharaun umar.

Nom, a taka chujowa postać jak ta kaplanka co sie ruchala z Ryldem dostaje nowa trylogie :(
Zmarnowany potencjal wsrod drowow!
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
Aug 29 2014 12:48pm
Quote (Rave_PL @ 29 Aug 2014 19:41)
Nom, a taka chujowa postać jak ta kaplanka co sie ruchala z Ryldem dostaje nowa trylogie :(
Zmarnowany potencjal wsrod drowow!


Po metamorfozie może już nie być taka chujowa :D Ale i tak Pharaun krul.
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Sep 7 2014 08:43am
kończę 1cz. trylogii husyckiej. Póki co dupy nie urywa ale słyszałem, że końcówka książki + 2ga część już się rozkręca i jest całkiem spoko a podobno 3 cz rozpierdol :D
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Oct 2 2014 10:00am
W GURE

Quote (Bieniol @ Dec 7 2013 10:18am)
Podbijam Panowie :) może jednak ktoś wie coś na ten temat.

Wczoraj skończyłem 4 tom MKP, bardzo mi przypadł do gustu. Wątek z Toblakai mistrzowski jak dla mnie. Bardzo mi się podoba też wątek Onracka i Trulla Sengara. Teraz czekam na 5 tom, dziś pewnie już będzie :)


Wlasnie jestem w polowie Powrotu Karmazynowej Gwardii.
Najlepiej odlozyc ja do zakonczenia MKP :)
Member
Posts: 6,749
Joined: Oct 7 2008
Gold: 14.10
Oct 2 2014 12:20pm
ja kończe Kłamstwa Lockea lamory lyncha i biore sie za dysk prachetta i serie zwiadowcy flangana
Member
Posts: 7,420
Joined: Aug 28 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 3 2014 05:45am
Coś podobnego do wiedźmina?
Go Back To Polska Topic List
Prev1168169170171172205Next
Add Reply New Topic New Poll