d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1168169170171172427Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,768
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 8 2025 07:22am
Bede mial unevens to Ci dam bo jak ruszę te 50k to znowu przypierdole 15k w 20 minut 😂


to lepiej nie ruszaj :ph34r:

Musiałem wyjść na chwilę z chaty.


masz czasami wrażenie że coś wraz z Tobą opuściło mieszkanie?! :mellow:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 8 2025 07:26am
to lepiej nie ruszaj :ph34r:



masz czasami wrażenie że coś wraz z Tobą opuściło mieszkanie?! :mellow:


Różne istoty się szwendają wokół ludzi, tylko ludzie praktycznie ich nie widzą, ale mogą wyczuć. Może coś się do Ciebie przyczepiło. I Cię śledzi i wysysa potajemnie energię, jak to jakiś byt energetyczny.
Member
Posts: 30,768
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 8 2025 07:29am
Różne istoty się szwendają wokół ludzi, tylko ludzie praktycznie ich nie widzą, ale mogą wyczuć. Może coś się do Ciebie przyczepiło. I Cię śledzi i wysysa potajemnie energię, jak to jakiś byt energetyczny.


chyba tak. np czasami jak idę wieczorem do klatki to światło zapala się znacznie szybciej od mojego wejścia a w środku widać ruszające się cienie. bardzo się wtedy boję :(
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 8 2025 07:31am
chyba tak. np czasami jak idę wieczorem do klatki to światło zapala się znacznie szybciej od mojego wejścia a w środku widać ruszające się cienie. bardzo się wtedy boję :(


Mnie co chwilę coś napada i nie mogę się od tego uwolnić od około 3 lat. Najczęściej to się dzieje podczas mojego snu. Osobiście w to wierzę, że jak się zregeneruje, to problem zniknie, ale na razie jestem w szczerym polu.
Member
Posts: 30,768
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 8 2025 07:40am
Mnie co chwilę coś napada i nie mogę się od tego uwolnić od około 3 lat. Najczęściej to się dzieje podczas mojego snu. Osobiście w to wierzę, że jak się zregeneruje, to problem zniknie, ale na razie jestem w szczerym polu.


ja wierzę w jedynego Boga i Jezusa Chrystusa i Marie matkę Bożą. Oni mi pomagają B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 8 2025 07:42am
ja wierzę w jedynego Boga i Jezusa Chrystusa i Marie matkę Bożą. Oni mi pomagają B)


No ja w nich raczej nie wierzę, ale wiem, że same w sobie modlitwy mają moc, to też się modlę w miarę często.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 8 2025 10:42am
Na pewno jeszcze jedną kawę sobie potem zrobię.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 8 2025 12:44pm
Idę chyba zrobić te kawę.
Member
Posts: 30,768
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 8 2025 09:35pm
kawa :drool:
Member
Posts: 78,762
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Oct 8 2025 11:34pm
pierwsza kawka właśnie wjeżdża
Go Back To Polska Topic List
Prev1168169170171172427Next
Add Reply New Topic New Poll