d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1167168169170171469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,421
Joined: Jul 7 2007
Gold: 3,750.00
May 16 2013 03:44pm
Panowie, chciałbym przebiec jeszcze dwa maratony w tym roku. Jeden odbędzie się w Toruniu, na koniec października. Co do drugiego to jeszcze się waham, ale najatrakcyjniejszy wydaje się ten w Poznaniu - z tym że problem jest taki, że odbywa się on dwa tygodnie przed maratonem toruńskim. Wiecie może o jakimś innym maratonie, najlepiej we wrześniu, atrakcyjnym pod względem cenowym i organizacyjnym? Myślicie że dwa maratony w dwa tygodnie to zbyt dużo?
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
May 16 2013 04:02pm
Moim zdaniem to nie jest zbyt dużo, jesteśmy młodymi ludźmi nie przesadzajmy :)
29 września maraton warszawski, 100zł jeszcze wpisowe.

Dzisiejsze wybieganie, pogoda mistrzostwo.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 17 2013 12:40am
Zapowiadaja upalny weekend
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 17 2013 05:57am
Nowy rekord na 10 km :lol:

Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 17 2013 05:58am
O co chodzi z nawodnieniem? Ile potu wypociles?
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 17 2013 06:03am
Quote (Atanok @ 17 May 2013 13:58)
O co chodzi z nawodnieniem? Ile potu wypociles?


raczej ile musisz wypić po przebytym biegu
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 17 2013 06:09am
Quote (1970 @ 17 May 2013 14:03)
raczej ile musisz wypić po przebytym biegu


Chyba tak.
Ogólnie to była jakaś zależność, że w zależności ile się wypociło to tyle trzeba potem wypić. Można się ważyć przed i po biegu, żeby określić ubytek wody w organizmie, albo sugerować się endomondo :D
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 17 2013 06:12am
Quote (Grigo @ 17 May 2013 14:09)
Chyba tak.
Ogólnie to była jakaś zależność, że w zależności ile się wypociło to tyle trzeba potem wypić. Można się ważyć przed i po biegu, żeby określić ubytek wody w organizmie, albo sugerować się endomondo :D

albo wypić tyle wody ile się chce :D od nadmiaru wody jeszcze nikomu nic się nie stało

This post was edited by 1970 on May 17 2013 06:13am
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 17 2013 06:14am
Quote (1970 @ 17 May 2013 14:12)
albo wypić tyle wody ile się chce :D od nadmiaru wody jeszcze nikomu nic się nie stało


No, najlepiej :D Ja zawsze piję jak smok :P
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
May 17 2013 06:28am
Gratulacje Grigo :) nowy rekord! jak się biegło? straszny upał
Go Back To Polska Topic List
Prev1167168169170171469Next
Add Reply New Topic New Poll