d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Poker. > Temat Oficjalny.
Prev1167168169170171491Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Nov 6 2009 06:05pm
Właśnie się skończył dla mnie freeroll omaha na ftp, 10/2700, pozostaje niedosyt, że do final table nie wszedłem :( Trafiłem seta, a jako iż byłem na shortstacku musiałem wejść a/i, koleś sprawdził i niestety złapał strita na riverze.
Member
Posts: 30,542
Joined: Oct 9 2009
Gold: 1.00
Nov 6 2009 07:20pm
Quote (larcenist @ Nov 7 2009 02:01am)
ja pierdole ~~
1. strasznie wolno idziesz z tym fg
2. strasznie sie tym przejmujesz...


no tak, mozna jeszcze zrobic jak ty zwykles, co sie konczy zwykle:
Gold: 0.00
lub
Poker Status: Welcher
albo
Gold: Locked
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Nov 6 2009 07:34pm
Skonczylem wlasnie freeroll na ftp. 738/2700 :D
Lepiej niz ostatni. Ogolnie to coral lepiej idzie, pogram jeszcze troche i moze w koncu jakies drobniaki zarobie :D
Banned
Posts: 2,396
Joined: Oct 11 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Nov 7 2009 04:02am
Quote (Shald @ Nov 7 2009 02:20am)
no tak, mozna jeszcze zrobic jak ty zwykles, co sie konczy zwykle:
Gold: 0.00
lub
Poker Status: Welcher
albo
Gold: Locked


ale juz 2 razy w 2-3 dni zarobilem 28-54 k fg.
musze Ci powiedziec, ze jak mialem 54k fg to bylo strasznie nudno je trzymac. Kupowalem sobie po 200 ticketow na hr, rozdawalem bardzo duzo fg ~~ dlatego potem zagralem 30k a/i
Lock'a dostalem za multi, wiec w ogole nie trafiles.
Welcher taga ~~ ? po co ... wszystkie swoje gry splacilem.


/e
na tym koncie tylko raz "welchnalem" - Warriorsza na 3k, ale splacony oczywko.

This post was edited by larcenist on Nov 7 2009 04:05am
Banned
Posts: 2,396
Joined: Oct 11 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Nov 7 2009 04:23am
Poker Status: Paid-Back
dopiero zauwazylem ~~
Member
Posts: 23,089
Joined: Mar 29 2007
Gold: 4.20
Nov 7 2009 05:23am
Quote (larcenist @ 7 Nov 2009 00:01)
ja pierdole ~~
1. strasznie wolno idziesz z tym fg
2. strasznie sie tym przejmujesz...


bo to nie tak sie robi.
a jesli juz, to sie nie przejmuje.

eot.
Banned
Posts: 2,396
Joined: Oct 11 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Nov 7 2009 05:38am
Quote (Antyone @ Nov 7 2009 12:23pm)
bo to nie tak sie robi.
a jesli juz, to sie nie przejmuje.

eot.


w/e
Member
Posts: 23,089
Joined: Mar 29 2007
Gold: 4.20
Nov 7 2009 06:36am
Quote (larcenist @ 7 Nov 2009 11:38)
w/e


Owszem, w/e.
Nie musze sie przeciez sluchac ludzi chyba nie? Gram jak gram, i kiedy chce..
Member
Posts: 27
Joined: Nov 4 2009
Gold: 0.00
Nov 7 2009 06:41am
jak myslicie pewnie temat poruszany byl juz ale dawno nie mialem do czynienia z pokerem na necie, co z planami wprowadzenia zakazu internetowego hazardu w Polsce?

ktos wie na czym to ma polegac?
Banned
Posts: 2,396
Joined: Oct 11 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Nov 7 2009 06:59am
Quote (Antyone @ Nov 7 2009 01:36pm)
Owszem, w/e.
Nie musze sie przeciez sluchac ludzi chyba nie? Gram jak gram, i kiedy chce..


ja Ciebie do niczego nie zmuszam.
Go Back To Polska Topic List
Prev1167168169170171491Next
Add Reply New Topic New Poll