Quote (Shald @ Nov 7 2009 02:20am)
no tak, mozna jeszcze zrobic jak ty zwykles, co sie konczy zwykle:
Gold: 0.00
lub
Poker Status: Welcher
albo
Gold: Locked
ale juz 2 razy w 2-3 dni zarobilem 28-54 k fg.
musze Ci powiedziec, ze jak mialem 54k fg to bylo strasznie nudno je trzymac. Kupowalem sobie po 200 ticketow na hr, rozdawalem bardzo duzo fg ~~ dlatego potem zagralem 30k a/i
Lock'a dostalem za multi, wiec w ogole nie trafiles.
Welcher taga ~~ ? po co ... wszystkie swoje gry splacilem.
/e
na tym koncie tylko raz "welchnalem" - Warriorsza na 3k, ale splacony oczywko.
This post was edited by larcenist on Nov 7 2009 04:05am