d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1166167168169170469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 16 2013 05:01am
Czy oprocz endomondo jest jakies urzadzenie, ktore by mierzylo przebyta odleglosc i najlepiej predkosc? Bo nie mam telefonu z androidem.

This post was edited by Atanok on May 16 2013 05:01am
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
May 16 2013 05:16am
Endomondo działa nie tylko na androida. Zobacz na stronie głównej z czym współpracuje. Kupno telefonu z gps'em i np. androidem jest o wiele tańsze niż kupno zegarka do biegania, chociaż słyszałem że taki pomiar przez zegarek jest dokładniejszy niż endomondo.

This post was edited by b0b3k on May 16 2013 05:17am
Member
Posts: 2,579
Joined: Oct 17 2008
Gold: 680.00
May 16 2013 07:02am
Quote (b0b3k @ 16 May 2013 12:16)
Endomondo działa nie tylko na androida. Zobacz na stronie głównej z czym współpracuje. Kupno telefonu z gps'em i np. androidem jest o wiele tańsze niż kupno zegarka do biegania, chociaż słyszałem że taki pomiar przez zegarek jest dokładniejszy niż endomondo.


i tak i nie, zdecydowanym plusem jest to ze nie gubi sygnalu jak aplikacje na telefon i jest w miare dokladny i poreczniejszy ;)
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 16 2013 12:07pm
Odkurzyłem rower i znowu się zakochałem :love:
Będę to jakoś musiał pogodzić z bieganiem. Pewnie w niedługim czasie będę jeździł już spore dystanse + chciałbym pobawić się w jakiś offroad, więc zobaczymy jak to będzie z bieganiem, czy będę miał siły cisnąć obie te rzeczy.
Chyba muszę przejść na jakąś dietę, żeby organizm miał paliwo 6 dni w tygodniu :D
Member
Posts: 2,579
Joined: Oct 17 2008
Gold: 680.00
May 16 2013 12:34pm
jutro ostatnia pisemna matura, w pon z polaka.
Chyba wroce do biegania.. czlowiek sie znowu spasl ;D
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 16 2013 12:37pm
Quote (anywayACID @ 16 May 2013 20:34)
jutro ostatnia pisemna matura, w pon z polaka.
Chyba wroce do biegania.. czlowiek sie znowu spasl ;D

przez 4 dni się spasłeś? chyba kurwa wodą
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
May 16 2013 12:41pm
Quote (1970 @ 16 May 2013 20:37)
przez 4 dni się spasłeś? chyba kurwa wodą


kiedy w to nie wierzylem ale jest to mozliwe ;d tzn nie tyle sie spasł co sie podlał, a to może byc widoczne w lustrze ;]
zwlaszcza jak jest metabolizm nakrecony, duzo je a malo sie rusza i podlewa sie bebech momentalnie
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 16 2013 12:42pm
Quote (cOr @ 16 May 2013 20:41)
kiedy w to nie wierzylem ale jest to mozliwe ;d tzn nie tyle sie spasł co sie podlał, a to może byc widoczne w lustrze ;]
zwlaszcza jak jest metabolizm nakrecony, duzo je a malo sie rusza i podlewa sie bebech momentalnie


tłuszcz odkłada się z czasem, to co mogło mu się "podlać" przez 4 dni to woda
Member
Posts: 2,579
Joined: Oct 17 2008
Gold: 680.00
May 16 2013 12:56pm
Quote (1970 @ 16 May 2013 19:42)
tłuszcz odkłada się z czasem, to co mogło mu się "podlać" przez 4 dni to woda


ogolnie inaczej patrzy sie przez pryzmat nie biegania, ostatni trening mialem 6 maja.
Zreszta, jak sie wpierdala chipsy, lody, pije piwa. Bo sie jest wkurwionym zyciowo i maturalnie to tak wychodzi ;P
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 16 2013 02:45pm
Jutro standardowo ~10 km. A wniedzielę mam w planach sprawdzić nową trasę, na bazie szlaku rowerowego. Będzie ~8 km w jedną stronę. Trochę laskiem, trochę łąką z tego co się zdążyłem zorientować :fap:

This post was edited by Grigo on May 16 2013 02:45pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1166167168169170469Next
Add Reply New Topic New Poll