d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Xbox 360 > Temat Oficjalny
Prev1166167168169170207Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,577
Joined: May 16 2006
Gold: 6.66
Jan 14 2012 04:07pm
Quote (Patryk1991 @ Jan 13 2012 06:30pm)
powiedz ze nie dziala i odeslij


okazało się że dziala :P Trzeba było tylko kabel na początku wkladac i wykladac pare razy az sie zacznie ladowac :P i dziala normalnie :D
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Jan 14 2012 04:10pm
Quote (czester666 @ Jan 3 2012 07:46pm)
Mam dziwny problem z padem bezprzewodowym -,- Od jakiegoś czasu mimo nowych baterii gdy gram przez neta w mk pad w środku walki potrafi nagle zaczac migac i wyskakuje ofc podlacz kontroler ponownie , pomiga tak z minute i wraca do normalnego stanu oO wtf ? najlepsze że zdaza mi sie to tylko jak gram przez neta z kims na xbox live -,-

Normalnie moge trzasc tym padem , napierdalac guziki na maxa i nic oO w inne gry gralem przez neta tez i tego nie bylo

kupno zestawu play& charge powinno załatwic problem ?


tez mam ten problem :O
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Jan 15 2012 08:16am


czy dam rade grac z takim internetem ?
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Jan 15 2012 12:49pm
Quote (marekwoj74 @ Jan 15 2012 04:16pm)
http://www.speedtest.net/result/1708550028.png

czy dam rade grac z takim internetem ?


up
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jan 15 2012 12:50pm
Quote (marekwoj74 @ Jan 15 2012 10:16am)
http://www.speedtest.net/result/1708550028.png

czy dam rade grac z takim internetem ?


dasz czemu nie
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Jan 15 2012 12:59pm
Quote (Patryk1991 @ Jan 15 2012 08:50pm)
dasz czemu nie


Bo na kompie mi nic nie dziala
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jan 16 2012 06:21pm
Quote (marekwoj74 @ Jan 15 2012 02:59pm)
Bo na kompie mi nic nie dziala


pornole wstrzymaj i lecisz :)
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Jan 17 2012 01:35pm
Quote (Patryk1991 @ Jan 17 2012 02:21am)
pornole wstrzymaj i lecisz :)


wszystkie ? :cry:

This post was edited by marekwoj74 on Jan 17 2012 01:36pm
Member
Posts: 3,073
Joined: Jul 9 2006
Gold: 6,646.57
Jan 18 2012 06:43am
Wlaczam pada i bez przerwy miga jakby nie mogl sie polaczyc z konsola, wczesniej bylo ok. Pozyczylem go niedawno znajomemu, ma to jakies znaczenie ze byl uzywany do innej konsoli? Moze poprostu przycisnac kumpla zeby sie przyznal ze rozwali mi pada.. 2 pad dziala normalnie.
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jan 18 2012 08:29am
Quote (nameless85 @ Jan 18 2012 08:43am)
Wlaczam pada i bez przerwy miga jakby nie mogl sie polaczyc z konsola, wczesniej bylo ok. Pozyczylem go niedawno znajomemu, ma to jakies znaczenie ze byl uzywany do innej konsoli? Moze poprostu przycisnac kumpla zeby sie przyznal ze rozwali mi pada.. 2 pad dziala normalnie.


Na padzie wcnisj ten maly przycisk na gorze i tak samo w xbox

Quote (marekwoj74 @ Jan 17 2012 03:35pm)
wszystkie ? :cry:


Tak :(
Go Back To Polska Topic List
Prev1166167168169170207Next
Add Reply New Topic New Poll