Quote (TardekTJK @ Jul 9 2014 02:06pm)
Czy ja wiem, poznasz lepiej bohatera to zdecydujesz.
Okidoki, jeżeli zmienię zdanie, to obiecuję, że Cię znajdę i zwrócę honor.
E:
Quote (cOr @ Jul 9 2014 02:25pm)
ciesz sie pierwszym tomem, jest zdecydowanie najlepszy

pozostale tez sa bardzo fajne ale dla mnie wlasnie klimat pierwszej byl najlepszy, jak samotnie sie pojawil na obcej planecie
Właśnie pożyczając wszystkie cztery tomy z sieci widziałem w komentarzach, że ludzie, jak jeden mąż, wynoszą na ołtarze pierwszy tom, nie wspominając za bardzo o reszcie. Mam nadzieję, że pozostałe trzy tomy nie będą męczące
This post was edited by dan_07 on Jul 9 2014 06:26am