d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Filmy / Movies > Oficjalny Topic
Prev11661671681691701411Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 100,919
Joined: Oct 11 2005
Gold: 121,825.00
Dec 26 2010 05:46pm
Quote (marvolo @ 26 Dec 2010 23:58)
ja poszukuje filmu sensacyjnego ;]


juz pisałem o tym filmie The Town ogarnij sobie, n1 jest
Banned
Posts: 5,058
Joined: Jul 13 2010
Gold: 206.67
Warn: 30%
Dec 26 2010 05:46pm
polecam serial "u nas w filadelfii".

10000/10, beka niesamowita, przebija wszystkie seriale komediowe jakie do tej pory oglądałem. no i danny devito gra i jest świetny <3

zuo poleca.
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 26 2010 05:47pm
Quote (umbrela @ 27 Dec 2010 00:46)
juz pisałem o tym filmie The Town ogarnij sobie, n1 jest


Potwierdzam spoko film.
Quote (marvolo @ 26 Dec 2010 22:58)
ja poszukuje filmu sensacyjnego ;]


Może jeszcze Salt ?
Member
Posts: 16,536
Joined: Dec 29 2007
Gold: 17,329.00
Dec 26 2010 05:48pm
Pogrzebany / Buried

Ktos widzial i czy warto?
Banned
Posts: 5,058
Joined: Jul 13 2010
Gold: 206.67
Warn: 30%
Dec 26 2010 05:51pm
Quote (MrDoom @ Dec 27 2010 01:48am)
Pogrzebany / Buried

Ktos widzial i czy warto?


imo nie warto. zawiodłem się na tym filmie ale no, moze zbyt duze wymagania miałem :(
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 26 2010 05:51pm
Quote (MrDoom @ 27 Dec 2010 00:48)
Pogrzebany / Buried

Ktos widzial i czy warto?


Jeszcze nie oglądałem, ale na pewno to zrobie, chociaz słyszałem że podobno crap.
Member
Posts: 31,950
Joined: Dec 2 2006
Gold: 95.66
Dec 26 2010 06:00pm
Quote (crunk_mp @ Dec 27 2010 12:51am)
Jeszcze nie oglądałem, ale na pewno to zrobie, chociaz słyszałem że podobno crap.


Ściągnąłem to i niedługo mam zamiar się zabrać za to.
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Dec 26 2010 06:32pm
O matko, obejrzałem incepcję i w ogóle tego nie ogarniam szczerze mówiąc.
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 26 2010 06:45pm
Quote (Rafalek @ 27 Dec 2010 01:32)
O matko, obejrzałem incepcję i w ogóle tego nie ogarniam szczerze mówiąc.


Czego nie zrozumiales?
Member
Posts: 31,950
Joined: Dec 2 2006
Gold: 95.66
Dec 26 2010 06:48pm
Quote (Rafalek @ Dec 27 2010 01:32am)
O matko, obejrzałem incepcję i w ogóle tego nie ogarniam szczerze mówiąc.


:o jak to?
Go Back To Polska Topic List
Prev11661671681691701411Next
Add Reply New Topic New Poll