☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Filmy / Movies > Oficjalny Topic
Prev
1
166
167
168
169
170
1411
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 314661
Replies: 14105
Track Topic
umbrela
Member
Posts: 100,919
Joined: Oct 11 2005
Gold
:
121,825.00
#1671
Dec 26 2010 05:46pm
Quote (marvolo @ 26 Dec 2010 23:58)
ja poszukuje filmu sensacyjnego ;]
juz pisałem o tym filmie The Town ogarnij sobie, n1 jest
zuoozuoo
Banned
Posts: 5,058
Joined: Jul 13 2010
Gold
:
206.67
Warn: 30%
#1672
Dec 26 2010 05:46pm
polecam serial "u nas w filadelfii".
10000/10, beka niesamowita, przebija wszystkie seriale komediowe jakie do tej pory oglądałem. no i danny devito gra i jest świetny
zuo poleca.
crunk_mp
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold
:
984.30
#1673
Dec 26 2010 05:47pm
Quote (umbrela @ 27 Dec 2010 00:46)
juz pisałem o tym filmie The Town ogarnij sobie, n1 jest
Potwierdzam spoko film.
Quote (marvolo @ 26 Dec 2010 22:58)
ja poszukuje filmu sensacyjnego ;]
Może jeszcze Salt ?
MrDoom
Member
Posts: 16,536
Joined: Dec 29 2007
Gold
:
17,329.00
#1674
Dec 26 2010 05:48pm
Pogrzebany / Buried
Ktos widzial i czy warto?
zuoozuoo
Banned
Posts: 5,058
Joined: Jul 13 2010
Gold
:
206.67
Warn: 30%
#1675
Dec 26 2010 05:51pm
Quote (MrDoom @ Dec 27 2010 01:48am)
Pogrzebany / Buried
Ktos widzial i czy warto?
imo nie warto. zawiodłem się na tym filmie ale no, moze zbyt duze wymagania miałem
crunk_mp
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold
:
984.30
#1676
Dec 26 2010 05:51pm
Quote (MrDoom @ 27 Dec 2010 00:48)
Pogrzebany / Buried
Ktos widzial i czy warto?
Jeszcze nie oglądałem, ale na pewno to zrobie, chociaz słyszałem że podobno crap.
Reactivek
Member
Posts: 31,950
Joined: Dec 2 2006
Gold
:
95.66
#1677
Dec 26 2010 06:00pm
Quote (crunk_mp @ Dec 27 2010 12:51am)
Jeszcze nie oglądałem, ale na pewno to zrobie, chociaz słyszałem że podobno crap.
Ściągnąłem to i niedługo mam zamiar się zabrać za to.
Rafalek
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold
:
Locked
Warn: 10%
#1678
Dec 26 2010 06:32pm
O matko, obejrzałem incepcję i w ogóle tego nie ogarniam szczerze mówiąc.
crunk_mp
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold
:
984.30
#1679
Dec 26 2010 06:45pm
Quote (Rafalek @ 27 Dec 2010 01:32)
O matko, obejrzałem incepcję i w ogóle tego nie ogarniam szczerze mówiąc.
Czego nie zrozumiales?
Reactivek
Member
Posts: 31,950
Joined: Dec 2 2006
Gold
:
95.66
#1680
Dec 26 2010 06:48pm
Quote (Rafalek @ Dec 27 2010 01:32am)
O matko, obejrzałem incepcję i w ogóle tego nie ogarniam szczerze mówiąc.
jak to?
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
166
167
168
169
170
1411
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact