d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Poker. > Temat Oficjalny.
Prev1166167168169170491Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,665
Joined: Feb 10 2009
Gold: 69.45
Nov 6 2009 04:00pm
:D
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold: 0.00
Nov 6 2009 04:19pm
dzis juz tysiaczek wpadl z pokera, dobrze mi ostatnio idzie ;)
choc sie dzis wkurwilem
o 350 h/u gralem
mialem 66 na rece
flop 3 3 6
ale pomyslalem, zeby powoli stawiac, wiec dalem 200, koles callal
turn K
dalem 300
koles call
river J
koles a/i
ja check
i mial JJ na rece :<<
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Nov 6 2009 04:22pm
Quote (Mefju @ Nov 6 2009 11:19pm)
dzis juz tysiaczek wpadl z pokera, dobrze mi ostatnio idzie ;)
choc sie dzis wkurwilem
o 350 h/u gralem
mialem 66 na rece
flop 3 3 6
ale pomyslalem, zeby powoli stawiac, wiec dalem 200, koles callal
turn K
dalem 300
koles call
river J
koles a/i
ja check
i mial JJ na rece :<<


Unlucky. Ogolnie to niezle Ci idzie widze :)
Ja teraz musze sie jakos powstrzymac od a/i i tylko h/u po 100fg do 6k zeby dobic a pozniej moze 1k a/i i tak non stop. Bez pospiechu i z zarobkiem. Na h/u stawkach 100-500fg nie mam jakis wiekszych problemow z przeciwnikami. Czasami tylko moze jakis river zaskoczyc jak w twoim przypadku :D
Jakby ktos widzial jak gram a/i a mam nie wiecej niz 6k to wezcie mnie pozadnie pierdolnijcie w leb :D
Member
Posts: 7,965
Joined: Feb 22 2006
Gold: 4,899.99
Warn: 20%
Nov 6 2009 04:22pm
jebac to niech ktos zagra ze mna o moje 10fg holdema
Member
Posts: 23,089
Joined: Mar 29 2007
Gold: 4.20
Nov 6 2009 04:33pm
Jaka akcja lol.

Gralem 3k a/i bo poczulem, ze to ten moment wlasnie.
Wzielismy mediatora, akurat po tym jak wyslalismy fg, on wyszedl z aima .. :o
My juz teksty typu 'lololol' itp. ale przybyl 30 sekund pozniej i powiedzial, ze zawiesil mu sie aim lol.

Musze sprawdzic puls hahahah
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Nov 6 2009 04:34pm
Quote (Antyone @ Nov 6 2009 11:33pm)
Jaka akcja lol.

Gralem 3k a/i bo poczulem, ze to ten moment wlasnie.
Wzielismy mediatora, akurat po tym jak wyslalismy fg, on wyszedl z aima .. :o
My juz teksty typu 'lololol' itp. ale przybyl 30 sekund pozniej i powiedzial, ze zawiesil mu sie aim lol.

Musze sprawdzic puls hahahah


Dlugo bys plakal za fg?
Member
Posts: 23,089
Joined: Mar 29 2007
Gold: 4.20
Nov 6 2009 04:36pm
Quote (Shapiro @ 6 Nov 2009 22:34)
Dlugo bys plakal za fg?


:rofl:

Prosze Cie lol..
Mialo to wszystko brzmiec ironicznie ale co tam : o
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Nov 6 2009 04:38pm
Quote (Antyone @ Nov 6 2009 10:36pm)
:rofl:

Prosze Cie lol..
Mialo to wszystko brzmiec ironicznie ale co tam : o


noto daj 500 fg donejta B)
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Nov 6 2009 05:55pm
Nie chce mi sie nic robi ani nigdzie isc wiec za 5 minut zapisze sie na freroll'a. Pewnie i tak szybko skoncze ale jakos mi to nie przeszkadza.
W miedzyczasie pierdolne chyba kilka h/u za jakies 100fg-200fg stawki. Zadnych a/i! :D
Banned
Posts: 2,396
Joined: Oct 11 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Nov 6 2009 06:01pm
Quote (Antyone @ Nov 6 2009 11:33pm)
Jaka akcja lol.

Gralem 3k a/i bo poczulem, ze to ten moment wlasnie.
Wzielismy mediatora, akurat po tym jak wyslalismy fg, on wyszedl z aima .. :o
My juz teksty typu 'lololol' itp. ale przybyl 30 sekund pozniej i powiedzial, ze zawiesil mu sie aim lol.

Musze sprawdzic puls hahahah


ja pierdole ~~
1. strasznie wolno idziesz z tym fg
2. strasznie sie tym przejmujesz...
Go Back To Polska Topic List
Prev1166167168169170491Next
Add Reply New Topic New Poll