Quote (Mefju @ Nov 6 2009 11:19pm)
dzis juz tysiaczek wpadl z pokera, dobrze mi ostatnio idzie

choc sie dzis wkurwilem
o 350 h/u gralem
mialem 66 na rece
flop 3 3 6
ale pomyslalem, zeby powoli stawiac, wiec dalem 200, koles callal
turn K
dalem 300
koles call
river J
koles a/i
ja check
i mial JJ na rece :<<
Unlucky. Ogolnie to niezle Ci idzie widze

Ja teraz musze sie jakos powstrzymac od a/i i tylko h/u po 100fg do 6k zeby dobic a pozniej moze 1k a/i i tak non stop. Bez pospiechu i z zarobkiem. Na h/u stawkach 100-500fg nie mam jakis wiekszych problemow z przeciwnikami. Czasami tylko moze jakis river zaskoczyc jak w twoim przypadku

Jakby ktos widzial jak gram a/i a mam nie wiecej niz 6k to wezcie mnie pozadnie pierdolnijcie w leb
