2 kawy napisałem tu
Już od rana 2 kawki zdążyłeś strzelić?
ja nie waliłem już od wakacji i jest okey chociaż ciśnienie narasta i teraz jak o tym mówisz to zawinął bym sobie jakąś piątkę ;)
Ja wziąłem jedynkę na pół z koleżką i jest ok, nawet nie chcę więcej, mimo że podoba mi się ten stan.
This post was edited by fafnirek on Oct 8 2025 01:54am