d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1166167168169170428Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 8 2025 01:50am
a jak oszalejesz?


Nie ma takiej opcji, to sprawdzony temat.
Member
Posts: 11,307
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Oct 8 2025 01:51am
2 kawy napisałem tu
Member
Posts: 30,784
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 8 2025 01:51am
Nie ma takiej opcji, to sprawdzony temat.


ja nie waliłem już od wakacji i jest okey chociaż ciśnienie narasta i teraz jak o tym mówisz to zawinął bym sobie jakąś piątkę ;)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 8 2025 01:53am
2 kawy napisałem tu


Już od rana 2 kawki zdążyłeś strzelić?
ja nie waliłem już od wakacji i jest okey chociaż ciśnienie narasta i teraz jak o tym mówisz to zawinął bym sobie jakąś piątkę ;)


Ja wziąłem jedynkę na pół z koleżką i jest ok, nawet nie chcę więcej, mimo że podoba mi się ten stan.

This post was edited by fafnirek on Oct 8 2025 01:54am
Member
Posts: 11,307
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Oct 8 2025 03:34am
Już od rana 2 kawki zdążyłeś strzelić?


Ja wziąłem jedynkę na pół z koleżką i jest ok, nawet nie chcę więcej, mimo że podoba mi się ten stan.


Żegnaj przyjacielu, tak, wstaję o 600
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 8 2025 03:50am
Żegnaj przyjacielu, tak, wstaję o 600


Ja w sumie to jedną dzisiaj piłem, czas to chyba naprawić.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 8 2025 04:49am
Piłem wcześniej u kolegi rozpuszczalną, bo tylko taką miał, to teraz sobie w końcu sypaną zrobię :+)
Member
Posts: 30,784
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 8 2025 05:00am
Piłem wcześniej u kolegi rozpuszczalną, bo tylko taką miał, to teraz sobie w końcu sypaną zrobię :+)


ja zjem zupkę i ostry grind mnie czeka. przydałby się coś w nocha dać a tak to tylko monsterek i mk caffe :P
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 8 2025 05:04am
ja zjem zupkę i ostry grind mnie czeka. przydałby się coś w nocha dać a tak to tylko monsterek i mk caffe :P


Jak od wakacji nie waliłeś nic, to ja bym sobie pozwolił :angel: dobre są takie przerwy i nie jeden raz taką miałem w ostatnim tak naprawdę czasie.
Member
Posts: 78,762
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Oct 8 2025 05:51am
na razie 2 kawki wypite
Go Back To Polska Topic List
Prev1166167168169170428Next
Add Reply New Topic New Poll