d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kto śpi
Prev1166167168169170262Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,239
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Dec 11 2025 11:15pm
:hug: :zzz:


Ej to bylo 2 dni temu, nie spie kawe pije
Member
Posts: 30,633
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Dec 12 2025 01:44am
Ej to bylo 2 dni temu, nie spie kawe pije


ja już dwie wypiłem jedną czarną mocną z 3 łyżek i jedna też mocną rozpuszczalną B) a teraz redbull
Member
Posts: 13,239
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Dec 12 2025 02:05am
ja już dwie wypiłem jedną czarną mocną z 3 łyżek i jedna też mocną rozpuszczalną B) a teraz redbull


Chopok nie pij tego gowna, jak jeszcze nie drgala Ci powieka i nie miales tachykardii to trzeba bylo 3 kawe wypic
Member
Posts: 30,633
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Dec 12 2025 02:06am
Chopok nie pij tego gowna, jak jeszcze nie drgala Ci powieka i nie miales tachykardii to trzeba bylo 3 kawe wypic


leczę się na tachykardię :lol:
Member
Posts: 8,688
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Dec 12 2025 03:20am
leczę się na tachykardię :lol:


kawki i red bulle na pewno w tym pomogą ;) nie łam się i rób swoje B)
Member
Posts: 13,239
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Dec 12 2025 07:19am
kawki i red bulle na pewno w tym pomogą ;) nie łam się i rób swoje B)


Troche brzmi jak zacheta do samobojstwa, w kazdym razie ja nie spie i pije kawke zeby nie miec za duzo magnezu w organizmie :thumbsup:
Member
Posts: 30,633
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Dec 13 2025 02:26pm
:zzz:
Member
Posts: 13,239
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Dec 13 2025 04:58pm
:zzz:


Tez ide spac jutro intensywny dzien gn8
Member
Posts: 30,633
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Dec 14 2025 05:26am
Tez ide spac jutro intensywny dzien gn8


co w niedziele niby intensywnego? gierki i piwko bratku :angel:
Member
Posts: 13,239
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Dec 14 2025 01:35pm
co w niedziele niby intensywnego? gierki i piwko bratku :angel:


Jako ze skutery sniezne byly zajete to bylem w aquaparku, mega meczace kursowanie miedzy sauna, jacuzzi, a sztuczna rzeka dlatego ide spac
Go Back To Polska Topic List
Prev1166167168169170262Next
Add Reply New Topic New Poll