Quote (Bieniol @ 15 May 2013 21:44)
I elegancko

Jednak muszę przyznać rację anywayACID, można pomyśleć na zwiększeniem tempa

ale nic na siłę. Stopniowo to trzeba robić, nie można z 6:30/km przejść od razu na 5:30

myślę, że jak zaczniesz ten plan to przebieżki, które tam są 2x w tygodniu troszkę poprawią tempo

Od czerwca się bezwarunkowo biorę za to. Robiłem podejście do interwałów kilka tygodni temu, ale byłem dużo słabszy, 10 km to był super wyczyn. Teraz biegam spokojnie, żeby się wzmocnić. Od czerwca ostry zapierdol

Quote (Rafalek @ 15 May 2013 21:46)
Ja połowę dystansu biegam po lesie i jest przyjemniej niż na asfalcie.
Po lesie się fajnie biega, ale na tym dystansie miałem po prostu kilka stromych podbiegów, dlatego mi tempo spadło.