d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1165166167168169469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 15 2013 01:42pm
Quote (anywayACID @ 15 May 2013 21:31)
Nie przelamiesz sie do lepszego tempa co ?
Organizm sie przyzwyczail, nie meczysz sie juz tak i cwaniakujesz ;P

No Chlopie 6;37 na ostatnich 2 km?
Wstydzilbys sie ;<

Masz schodzic na 5:30 ;< Bo inaczej kiepsko z progresem bedzie !
7:10 2 km ? ale siara ;<
Tyle biegasz wiec powinienes miec wyniki, ale widac ze brakuje Ci kogos kto pozwolilby Ci sie przelamac tempowo ;P


Przecież pisałem, że bieg był w lesie. Trudno żebym na podbiegu po kamieniach miał 5:00 :O
e/ Przydałby się ktoś, kto by zmobilizował, to prawda. Może jakaś biegaczka ^_^ Dziś jedną widziałem, nawet pozdrowiliśmy się jak na biegaczy przystało :wub:

This post was edited by Grigo on May 15 2013 01:43pm
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
May 15 2013 01:44pm
Quote (Grigo @ May 15 2013 06:45pm)
Od czerwca zaczynam ten plan, o którym rozmawialiśmy :D


I elegancko :) Jednak muszę przyznać rację anywayACID, można pomyśleć na zwiększeniem tempa :) ale nic na siłę. Stopniowo to trzeba robić, nie można z 6:30/km przejść od razu na 5:30 :) myślę, że jak zaczniesz ten plan to przebieżki, które tam są 2x w tygodniu troszkę poprawią tempo :)

Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
May 15 2013 01:46pm
Quote (Grigo @ May 15 2013 09:42pm)
Przecież pisałem, że bieg był w lesie. Trudno żebym na podbiegu po kamieniach miał 5:00 :O
e/ Przydałby się ktoś, kto by zmobilizował, to prawda. Może jakaś biegaczka ^_^ Dziś jedną widziałem, nawet pozdrowiliśmy się jak na biegaczy przystało :wub:


Ja połowę dystansu biegam po lesie i jest przyjemniej niż na asfalcie.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 15 2013 01:55pm
Quote (Bieniol @ 15 May 2013 21:44)
I elegancko :) Jednak muszę przyznać rację anywayACID, można pomyśleć na zwiększeniem tempa :) ale nic na siłę. Stopniowo to trzeba robić, nie można z 6:30/km przejść od razu na 5:30 :) myślę, że jak zaczniesz ten plan to przebieżki, które tam są 2x w tygodniu troszkę poprawią tempo :)


Od czerwca się bezwarunkowo biorę za to. Robiłem podejście do interwałów kilka tygodni temu, ale byłem dużo słabszy, 10 km to był super wyczyn. Teraz biegam spokojnie, żeby się wzmocnić. Od czerwca ostry zapierdol :D

Quote (Rafalek @ 15 May 2013 21:46)
Ja połowę dystansu biegam po lesie i jest przyjemniej niż na asfalcie.


Po lesie się fajnie biega, ale na tym dystansie miałem po prostu kilka stromych podbiegów, dlatego mi tempo spadło.
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
May 15 2013 02:34pm
Ja dzisiaj 20km na rowerze, miałem iść jeszcze pobiegać ale już piwko zrobiłem, jutro też jest dzień! :D
Member
Posts: 5,153
Joined: Jan 20 2006
Gold: 19.37
May 15 2013 02:48pm
Dzisiaj kolejne 10km i personal best lepiej o 2m
Member
Posts: 1,551
Joined: Mar 28 2005
Gold: 505.75
May 15 2013 03:09pm
ostatni mocny akcent przed sobotnim startem.
6 x 500m - 1:31 średnio na odcinek. Nogi trochę bolą.
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
May 15 2013 03:23pm
A w czym startujesz w sobote?
Member
Posts: 1,551
Joined: Mar 28 2005
Gold: 505.75
May 15 2013 03:29pm
bieg firmowy we Wrocławiu - sztafeta 4 x 4km
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
May 16 2013 04:24am
No to trzymamy kciuki! :)

Ja dzisiaj już na pewno nie odpuszczę, zbyt długo nie biegałem bo od poniedziałku, dzisiaj robię wybieganie na milard procent, nawet gdyby miał być koniec świata i różne kataklizmy, nic MNIE NIE ZATRZYMA! 8D
Go Back To Polska Topic List
Prev1165166167168169469Next
Add Reply New Topic New Poll