d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Poker. > Temat Oficjalny.
Prev1165166167168169491Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,468
Joined: Nov 25 2006
Gold: 199.00
Nov 6 2009 03:11pm
Quote (Shapiro @ 6 Nov 2009 22:14)
Kto rozdaje moj nr gg do userow? :angry:


Czemu nie odpisales? :angry:
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Nov 6 2009 03:17pm
Quote (Daniek92 @ Nov 6 2009 10:11pm)
Czemu nie odpisales? :angry:


Skad masz numer bo nie wiem kogo opierdolic

Quote (Daniek92 @ Nov 6 2009 10:24pm)
Od ninja :ph34r: jak nie chcesz zebym go mial mogles od razu mi to napisac.


Twoj ninja moglby sie chociaz zapytac albo ty sam o numer sie mogles zapytac..

This post was edited by Shapiro on Nov 6 2009 03:26pm
Member
Posts: 28,468
Joined: Nov 25 2006
Gold: 199.00
Nov 6 2009 03:24pm
Quote (Shapiro @ 6 Nov 2009 23:17)
Skad masz numer bo nie wiem kogo opierdolic


Od ninja :ph34r: jak nie chcesz zebym go mial mogles od razu mi to napisac.
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold: 0.00
Nov 6 2009 03:29pm
Quote (BuTcHeS @ 6 Nov 2009 22:26)
6 novembre 2009 16:25:58 Sent -30.00 (2,780.00 -> 2,750.00) to simsonstrader (190.00 -> 220.00) RPS
6 novembre 2009 16:25:11 Received 15.00 (2,765.00 -> 2,780.00) from simsonstrader (205.00 -> 190.00) S-p-r
6 novembre 2009 16:25:00 Received 15.00 (2,750.00 -> 2,765.00) from VF_FaLcoN (815.00 -> 800.00) paper / sci / paper ( simson )


nie czaje tego, dlaczego kamien wygrywa z papierem?

Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Nov 6 2009 03:36pm
Quote (Mefju @ Nov 6 2009 11:29pm)
nie czaje tego, dlaczego kamien wygrywa z papierem?


Bo kamień owija papier, proste.
Member
Posts: 30,542
Joined: Oct 9 2009
Gold: 1.00
Nov 6 2009 03:36pm
Quote (Mefju @ Nov 6 2009 11:29pm)
nie czaje tego, dlaczego kamien wygrywa z papierem?


liczy sie tylko pierwszy rzut
kolejne sa w razie remisu
Member
Posts: 28,468
Joined: Nov 25 2006
Gold: 199.00
Nov 6 2009 03:39pm
Quote (Shapiro @ 6 Nov 2009 23:17)
Twoj ninja moglby sie chociaz zapytac albo ty sam o numer sie mogles zapytac..


Ok, przepraszam, moj blad (?). Nie wiedzialem, ze ktokolwiek bedzie robil takie wielkie halo o rozdawanie nr. gg gdzie niechciana/nielubiana osobe mozna zablokowac. Rozumiem gdyby to byl nr. kom gdzie nie mozna tego zrobic... Zreszta szkoda sie rozpisywac skoro z takim problemem od razu wyskakujesz na forum.
Member
Posts: 41,701
Joined: May 5 2007
Gold: 3.00
Nov 6 2009 03:42pm
Quote (Shapiro @ 6 Nov 2009 22:17)
Skad masz numer bo nie wiem kogo opierdolic



Twoj ninja moglby sie chociaz zapytac albo ty sam o numer sie mogles zapytac..


to ja gwiazdorze i co w zwiazku z tym ?
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold: 0.00
Nov 6 2009 03:51pm
owelchowali mnie na 100fg :< jakis jebany rand :(
Member
Posts: 23,089
Joined: Mar 29 2007
Gold: 4.20
Nov 6 2009 03:59pm
Quote (Mefju @ 6 Nov 2009 21:51)
owelchowali mnie na 100fg :< jakis jebany rand :(


Dlatego ja biore zawsze u/f lub med.
Go Back To Polska Topic List
Prev1165166167168169491Next
Add Reply New Topic New Poll