Quote (czester666 @ Wed, Sep 9 2009, 08:35pm)
http://www.youtube.com/watch?v=Bv3DSr0bees
fani death/black metalu wypowiedzcie się co sądzicie o tym zespole ?:P imo nice

lololol az nie moge uwierzyc! Czesiu zapodal muze ktora jest do strawienia i nie jest wykonywana przez glupi, garazowy emo zespol:O
Calkiem to bylo pro, taki ciezki death, raczej nie black, no moze po za tym chujowym momentem co screamowal.
Zeby nie bylo OT przedstawiam pro brutal death z najbrzydszym wokalista na swiecie^^
http://www.youtube.com/watch?v=ZWeMcPly6mIThis post was edited by mysz15 on Sep 13 2009 02:45am