d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev1165816591660166116621715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,225
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Nov 5 2019 01:40pm
Quote (kondes @ Nov 5 2019 06:56pm)
No nie wiem kto gra jeszcze w d3 jak będzie d4 hehe


Prawie nikt
Member
Posts: 33,988
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Nov 5 2019 02:14pm
Pozdrawiam gdzie trzaskasz tak szybko paragona?
Member
Posts: 45,792
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,400.15
Nov 5 2019 05:24pm
Quote (Ezraaa @ Nov 5 2019 04:50pm)
Zawodowiec.

Ja przy paragonie 600+ jak na razie gr 85 impalą na sc solo, a duo 83.



Vyr jest op. Z tym eq mogę spokojnie zrobic 115, ale od paru dni nie mam nawet chwili, żeby pograć ;<

Quote (kondes @ Nov 5 2019 08:14pm)
Pozdrawiam gdzie trzaskasz tak szybko paragona?



3,5 minutowe gr99 i paragony lecą jak szalone. Nie mam dużo czasu na granie, Wiec trza grać efektywnie

Podpowiedz: starajcie się nie robic runóww gr kończących się na 0 i 5 bo stosunek siły mobow do expa jest w nich najgorszy, najlepiej 99, 104 etc

This post was edited by Pozdrawiam on Nov 5 2019 05:27pm
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Nov 6 2019 02:32am
Quote (Ezraaa @ 5 Nov 2019 17:50)
Zawodowiec.

Ja przy paragonie 600+ jak na razie gr 85 impalą na sc solo, a duo 83.


Z kim duo? Xd
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold: 79.01
Nov 6 2019 03:16am
Quote (Nothus @ Nov 6 2019 09:32am)
Z kim duo? Xd


Z Tobo mój towarzyszu :wub:
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Nov 6 2019 04:44am
Quote (Ezraaa @ 6 Nov 2019 10:16)
Z Tobo mój towarzyszu :wub:


Pogramy coś wyżej dzisiaj? Mam jeszcze 10 gr keyow
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold: 79.01
Nov 6 2019 04:56am
Quote (Nothus @ Nov 6 2019 11:44am)
Pogramy coś wyżej dzisiaj? Mam jeszcze 10 gr keyow


Można, już 89 solo zrobiłem, może dobijemy do setki :)
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Nov 6 2019 05:11am
Quote (Ezraaa @ 6 Nov 2019 11:56)
Można, już 89 solo zrobiłem, może dobijemy do setki :)


Git, ja mam tylko problem z survivalem :/
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold: 79.01
Nov 6 2019 05:12am
Quote (Nothus @ Nov 6 2019 12:11pm)
Git, ja mam tylko problem z survivalem :/


problem braku survi itemków w buildzie, czy nie wydropiliśmy jeszcze?
Member
Posts: 33,988
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Nov 6 2019 12:47pm
Quote (Pozdrawiam @ 6 Nov 2019 00:24)
Vyr jest op. Z tym eq mogę spokojnie zrobic 115, ale od paru dni nie mam nawet chwili, żeby pograć ;<




3,5 minutowe gr99 i paragony lecą jak szalone. Nie mam dużo czasu na granie, Wiec trza grać efektywnie

Podpowiedz: starajcie się nie robic runóww gr kończących się na 0 i 5 bo stosunek siły mobow do expa jest w nich najgorszy, najlepiej 99, 104 etc


Bóg zapłać, za radę. Ja zrobiłem 13gr więc git.

Quote (Nothus @ 6 Nov 2019 12:11)
Git, ja mam tylko problem z survivalem :/


Weź se przemien tekst w sigu na aaa i siebie B)
Go Back To Polska Topic List
Prev1165816591660166116621715Next
Add Reply New Topic New Poll