d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev1165416551656165716581715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,272
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Oct 27 2019 11:06am
Quote (kondes @ Oct 27 2019 06:05pm)
Mam spoko miecza uniq 3.4k dmg i jeden soket a jakieś bronię setowe to śmiech 400dmg :(


Rub według poradnika. Ja się nie znam na Barbie
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold: 79.01
Oct 27 2019 12:34pm
Quote (kondes @ Oct 26 2019 06:55pm)
O kurde ale będziesz mógł spać w nocy?

Słuchaj no synek to, że ty swoim koleszkom zabraniasz mieć innych kolegów poza tobą to nie znaczy, że każdy tak robi...


oj zabolało xd

Cieszy mnie to bardzo.

Member
Posts: 34,117
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Oct 27 2019 12:35pm
Quote (Ezraaa @ 27 Oct 2019 19:34)
oj zabolało xd

Cieszy mnie to bardzo.


No długo odyspiales przykro mi, że nie mogłeś spać :(
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold: 79.01
Oct 28 2019 06:14am
GR 42 zaliczony. Z dmg rozpierdalam wszystko jak papier, a padam na jakąkolwiek bombkę elitarnych mobów xd Trzeba chyba większą wagę przykuć do survi. Jako glass canon daleko nie zajdę.
Member
Posts: 11,272
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Oct 28 2019 07:03am
Quote (Ezraaa @ Oct 28 2019 01:14pm)
GR 42 zaliczony. Z dmg rozpierdalam wszystko jak papier, a padam na jakąkolwiek bombkę elitarnych mobów xd Trzeba chyba większą wagę przykuć do survi. Jako glass canon daleko nie zajdę.


Czym grasz?
Member
Posts: 45,822
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Oct 28 2019 08:18am
Quote (Ezraaa @ Oct 28 2019 12:14pm)
GR 42 zaliczony. Z dmg rozpierdalam wszystko jak papier, a padam na jakąkolwiek bombkę elitarnych mobów xd Trzeba chyba większą wagę przykuć do survi. Jako glass canon daleko nie zajdę.


Kup se konsole
Member
Posts: 11,272
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Oct 28 2019 11:21am
Quote (Pozdrawiam @ Oct 28 2019 03:18pm)
Kup se konsole


Nie kradnij mi kolegi
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold: 79.01
Oct 28 2019 11:40am
Quote (Kenu_PL @ Oct 28 2019 02:03pm)
Czym grasz?


Jestem na pierwszym etapie 3 poziomowego rozwoju dh:

1 etap:
Zgarnąłem full marudera z postępów sezonowych i reszta na czuja
2 etap:
Maruder/natalia z loaded for bear
3 etap:
shadow impale, ale może okazać się zamienne z 2 pkt, jeżeli full set zbiorę wcześniej, niż 2.

Quote (Pozdrawiam @ Oct 28 2019 03:18pm)
Kup se konsole


Mam konsolę, ale mam z żoną deal, że odpalana będzie tylko na spotkania ze znajomymi na tekkena, ctra i fifę, a na co dzień ona chce korzystać z tv, a mi pozostaje lapek. Pasuje mi taki układ.

Jakbym miał ogólnie dostępną, to już dawno bym pogierczył z Tobą lub/i z krankiem :)

This post was edited by Ezraaa on Oct 28 2019 11:41am
Member
Posts: 45,822
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Oct 28 2019 01:21pm
Quote (Ezraaa @ Oct 28 2019 05:40pm)
Jestem na pierwszym etapie 3 poziomowego rozwoju dh:

1 etap:
Zgarnąłem full marudera z postępów sezonowych i reszta na czuja
2 etap:
Maruder/natalia z loaded for bear
3 etap:
shadow impale, ale może okazać się zamienne z 2 pkt, jeżeli full set zbiorę wcześniej, niż 2.



Mam konsolę, ale mam z żoną deal, że odpalana będzie tylko na spotkania ze znajomymi na tekkena, ctra i fifę, a na co dzień ona chce korzystać z tv, a mi pozostaje lapek. Pasuje mi taki układ.

Jakbym miał ogólnie dostępną, to już dawno bym pogierczył z Tobą lub/i z krankiem :)


Typowo "To byla nasza wspolna decyzja" :rofl:

Ja pogralem na hc cale 8 godzin. Wbilem 400 paragonow, zrobilem gr74 w 7:30, w koncu dropnalem uzytecznego primala (compass rose), tylko po to, zeby mnie corka zagadala i zebym przyjebal ripa na bounties :lol: Wiedzialem, zeby nie grac w dzien
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold: 79.01
Oct 28 2019 01:36pm
Quote (Pozdrawiam @ Oct 28 2019 08:21pm)
Typowo "To byla nasza wspolna decyzja" :rofl:

Ja pogralem na hc cale 8 godzin. Wbilem 400 paragonow, zrobilem gr74 w 7:30, w koncu dropnalem uzytecznego primala (compass rose), tylko po to, zeby mnie corka zagadala i zebym przyjebal ripa na bounties :lol: Wiedzialem, zeby nie grac w dzien


Życie to sztuka kompromisów :rolleyes:

Spokojnie, za kilkanaście lat przy wigilijnym stole będziecie śmiać się z tego do rozpuku, a redakcja "pani domu" będzie walczyła o prawa autorskie.

W następnym sezonie zagram sobie hc, bo nie chce mi się grać teraz od nowa.
Go Back To Polska Topic List
Prev1165416551656165716581715Next
Add Reply New Topic New Poll