d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1164165166167168469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
May 15 2013 03:05am
Wczoraj w końcu nic nie pobiegałem, wyszedłem z domu do roboty o 7 rano, a w domu byłem dopiero o 24 :), ale dzisiaj namówiłem dziewczynę na rower a ja sobie pobiegam.
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
May 15 2013 09:22am
Hej. Ja dziś 7.56 km w 39:02s, śr.tempo:5:10s/km. Dziś endomondo coś wariowało, kilka razy jebło fochem i zgubiło sygnał :) Fajne warunki do biegania miałem, temp. w sam raz i lekki wiaterek. Ogólnie widzę u siebie progres, przede wszystkim jeśli chodzi o tempo. Zobaczę czy uda mi się takie utrzymać przy biegu 12km +. Pozdrawiam
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
May 15 2013 09:41am
Ja dzisiaj około 20:30 wyruszę na 40m przebieżkę, pozdro dla prawdziwych.
Member
Posts: 1,886
Joined: Apr 29 2013
Gold: 1.00
Warn: 60%
May 15 2013 10:50am
Byłem biegać. Wg endomondo, pobiłem swój rekord życiowy, 5km o 2m:48s lepiej niż tydzień temu.

Forma już mi trochę powróciła, ale fajki i trawa dają o sobie znać. Pare razy myślałem, że się uduszę od tego jebanego kaszlu, a gardło i płuca mnie teraz bolą, jakbym się miał zaraz zrzygać. Fajki muszę olać, dobrze, że nie jestem jakoś uzależniony od nich...

Kuraw, czuje się świetnie, ale to gardło mi psuje samopoczucie maksymalnie :/



I tak jest słabo, chciałbym na 5km mieć jakieś 5m/1km. Może mi się uda za jakiś czas, jeszcze pare biegów.

e: kuraw jak tu widze niektorych, to jaki ja jeszcze slaby jestem ; d
e2: generalnie jest zajebiscie, pogoda elegancka z biegania też jestem azdowolony dziś, chociaż następnym razem chce przebiec dystans większy. Haha

This post was edited by Cynicfm on May 15 2013 10:54am
Member
Posts: 5,302
Joined: Mar 26 2011
Gold: 290.01
Warn: 30%
May 15 2013 10:55am
Quote (Cynicfm @ May 15 2013 05:50pm)

e: kuraw jak tu widze niektorych, to jaki ja jeszcze slaby jestem ; d


Jeszcze zeby cie dobic to przypomne: to forum o grze komputerowej :)
Member
Posts: 1,886
Joined: Apr 29 2013
Gold: 1.00
Warn: 60%
May 15 2013 10:56am
Quote (Insane_guy_with_the_cheese @ May 15 2013 06:55pm)
Jeszcze zeby cie dobic to przypomne: to forum o grze komputerowej :)


No i co z tego. Nawet tutaj się znajdą ludzie, którzy mają swoje pasje, m.in bieganie, więc nie widzę w tym nic złego. Temat jest na pewno lepszy niż całe forum bieganie.pl, gdzie widywałem tylko zadufane w sobie, lansujące się jednostki, więc szybko stamtąd wywinąłem i już tam nie wrócę.
Member
Posts: 5,302
Joined: Mar 26 2011
Gold: 290.01
Warn: 30%
May 15 2013 11:16am
Quote (Cynicfm @ May 15 2013 05:56pm)
No i co z tego. Nawet tutaj się znajdą ludzie, którzy mają swoje pasje, m.in bieganie, więc nie widzę w tym nic złego. Temat jest na pewno lepszy niż całe forum bieganie.pl, gdzie widywałem tylko zadufane w sobie, lansujące się jednostki, więc szybko stamtąd wywinąłem i już tam nie wrócę.


oczyfko. Moglem wspomniec ze to jednak bardzo dobre forum o grach komputerowych.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 15 2013 11:45am
Quote (Bieniol @ 15 May 2013 17:22)
Hej. Ja dziś 7.56 km w 39:02s, śr.tempo:5:10s/km. Dziś endomondo coś wariowało, kilka razy jebło fochem i zgubiło sygnał :) Fajne warunki do biegania miałem, temp. w sam raz i lekki wiaterek. Ogólnie widzę u siebie progres, przede wszystkim jeśli chodzi o tempo. Zobaczę czy uda mi się takie utrzymać przy biegu 12km +. Pozdrawiam


Od czerwca zaczynam ten plan, o którym rozmawialiśmy :D

Dzisiaj chcąc uniknąć sfory dzieciaków, niedzielnych rowerzystów, hordy psów postanowiłem pobiegać po lasku. Biegło się bardzo fajnie, choć niektóre fragmenty trasy dosyć ciężkie, podbiegi + kamienie + korzenie. No ale było trochę urozmaicenia.
Z tego co widzę to mógłbym ode mnie pobiec do parku w Chorzowie, ktoś z jsp tam biega; miałbym tam z 8-10 km biegu w jedną stronę. Może kiedyś pobiegnę do parku, odpocznę i potem wrócę ;)



Kilka razy musiałem zawracać, bo wybiegłem na jakieś zadupie albo nie było ścieżki dalej.
Member
Posts: 2,579
Joined: Oct 17 2008
Gold: 680.00
May 15 2013 01:31pm
Quote (Grigo @ 15 May 2013 18:45)
Od czerwca zaczynam ten plan, o którym rozmawialiśmy :D

Dzisiaj chcąc uniknąć sfory dzieciaków, niedzielnych rowerzystów, hordy psów postanowiłem pobiegać po lasku. Biegło się bardzo fajnie, choć niektóre fragmenty trasy dosyć ciężkie, podbiegi + kamienie + korzenie. No ale było trochę urozmaicenia.
Z tego co widzę to mógłbym ode mnie pobiec do parku w Chorzowie, ktoś z jsp tam biega; miałbym tam z 8-10 km biegu w jedną stronę. Może kiedyś pobiegnę do parku, odpocznę i potem wrócę ;)

http://screenshu.com/static/uploads/temporary/71/ez/ua/xxrvjt.jpg

Kilka razy musiałem zawracać, bo wybiegłem na jakieś zadupie albo nie było ścieżki dalej.



Nie przelamiesz sie do lepszego tempa co ?
Organizm sie przyzwyczail, nie meczysz sie juz tak i cwaniakujesz ;P

No Chlopie 6;37 na ostatnich 2 km?
Wstydzilbys sie ;<

Masz schodzic na 5:30 ;< Bo inaczej kiepsko z progresem bedzie !
7:10 2 km ? ale siara ;<
Tyle biegasz wiec powinienes miec wyniki, ale widac ze brakuje Ci kogos kto pozwolilby Ci sie przelamac tempowo ;P
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
May 15 2013 01:33pm
40.5m dzisiaj, 8km, po 1/3 trasy chujowo się czułem, ale później organizm złapał swój rytm i było o wiele lepiej niż na początku.Ale coś mi się zdaje, że te mapy z google earth muszą przekłamywać, bo tempo za dobre.
Go Back To Polska Topic List
Prev1164165166167168469Next
Add Reply New Topic New Poll