Quote (TardekTJK @ Jul 8 2014 03:13pm)
mi się bardzo podobał Pan Lodowego Ogrodu, no ale jest to książka bardzo dobra, a nie wybitna. Przeczytałeś tylko Wiedźmina czy Trylogie Husycka też?
Całego Sapkowskiego, rzucę okiem na Pana Lodowego Ogrodu, z tego co póki co wyczytałem zapowiada się bardzo przyjemnie, więc z góry wielkie dzięki

Quote (Over_You @ Jul 8 2014 03:54pm)
Gra o Tron?
Właśnie mam opory, ponieważ większość moich rozwiniętych intelektualnie znajomych stwierdza, że to bardzo średnia pozycja. Dodatkowo przyjaciółka, która jest jedną z najwybitniejszych polonistek jakie miałem poznać, czepia się nie tyle książki, co stylu pisania, który wg niej jest mocno przeciętny. Wiem, że nie powinienem się sugerować, jednak skoro tyle zaufanych osób z mojego środowiska ma tego typu zdanie, to może coś w tym jest. Nie wspominając, że lecę równo z serialem, co częściowo uniepełnosprawni wrażenia z czytania.