d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Filmy / Movies > Oficjalny Topic
Prev11641651661671681411Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Dec 25 2010 01:51pm
Obejrzałem dzisiaj 5 odcinków walking dead, zaraz włączam 6.Pytanie, czy jest już sezon 2? :O
Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold: 35.00
Dec 25 2010 02:34pm
The boy in the striped pyjamas - 9/10 imo
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Dec 25 2010 02:47pm
Quote (Rafalek @ 25 Dec 2010 20:51)
Obejrzałem dzisiaj 5 odcinków walking dead, zaraz włączam 6.Pytanie, czy jest już sezon 2? :O


Bedzie za rok :<
Member
Posts: 6,733
Joined: Oct 31 2008
Gold: 7.00
Dec 25 2010 02:48pm
obejrzałbym jakaś dobrą komedie co polecacie?
Member
Posts: 30,542
Joined: Oct 9 2009
Gold: 1.00
Dec 25 2010 02:51pm
Quote (Sebao2 @ Dec 25 2010 10:48pm)
obejrzałbym jakaś dobrą komedie co polecacie?


American Pie
Member
Posts: 6,733
Joined: Oct 31 2008
Gold: 7.00
Dec 25 2010 02:51pm
Quote (Shald @ Dec 25 2010 08:51pm)
American Pie


daj coś lepszego
Member
Posts: 30,542
Joined: Oct 9 2009
Gold: 1.00
Dec 25 2010 02:53pm
Quote (Sebao2 @ Dec 25 2010 10:51pm)
daj coś lepszego


American Pie 2? jak nie to American Pie: Wesele
Member
Posts: 6,733
Joined: Oct 31 2008
Gold: 7.00
Dec 25 2010 02:53pm
Quote (Shald @ Dec 25 2010 08:53pm)
American Pie 2? jak nie to American Pie: Wesele


American ssie
Member
Posts: 30,542
Joined: Oct 9 2009
Gold: 1.00
Dec 25 2010 02:54pm
Quote (Sebao2 @ Dec 25 2010 10:53pm)
American ssie


CHUD 2
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Dec 25 2010 03:01pm
Quote (zYwi3c @ Dec 25 2010 10:47pm)
Bedzie za rok :<


Lool, gdybym wiedział, to nie zacząłbym tego oglądać :(

Ogólnie serial spoko, chociaż wszystko już widzieliśmy i zdarzały się powiewy nudy.To teraz poczekam sobie na dalszy ciąg.
Go Back To Polska Topic List
Prev11641651661671681411Next
Add Reply New Topic New Poll