d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Temat Dla Ludzi Palących Papierosy
Prev1164165166167168222Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 15 2025 01:01am
Czas na szlugę :+)
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 15 2025 01:30am
Nie mordeczko, mam na myśli taki pokój w którym pracuje i zajmuje się kwestiami "papierowymi"


A to co innego, nvm :blush:

Aż zapale do kawy 😋

This post was edited by Mis_nom on Sep 15 2025 01:30am
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 15 2025 01:32am
A to co innego, nvm :blush:

Aż zapale do kawy 😋


Mam tę samą chęć :+)
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 15 2025 01:33am
Mam tę samą chęć :+)


Wkurwiłem sie bo miało nie padać a sie zmieniło i od 13 do 16 ma lac a mam coś ważnego do zrobienia na dworze :mad:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 15 2025 01:43am
Wkurwiłem sie bo miało nie padać a sie zmieniło i od 13 do 16 ma lac a mam coś ważnego do zrobienia na dworze :mad:


U mnie też zaczęło, a miałem podskoczyć do Wieśki jej jakieś stare ciuchy dać, żeby zawiozła do szpitala potrzebującym.
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 15 2025 01:45am
U mnie też zaczęło, a miałem podskoczyć do Wieśki jej jakieś stare ciuchy dać, żeby zawiozła do szpitala potrzebującym.


Juz będzie tak wkurwiac ta pogoda kochana jesien 😅 damy rade do końca tygodnia ma już nie padać z tego co patrze na telefonie ale pewnie w chuja lecą bo dziś też mialo w dzień nie padać 😂
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 15 2025 01:57am
Juz będzie tak wkurwiac ta pogoda kochana jesien 😅 damy rade do końca tygodnia ma już nie padać z tego co patrze na telefonie ale pewnie w chuja lecą bo dziś też mialo w dzień nie padać 😂


Nie wiem, czy się uspokoiło, ale dodzwoniłem się do Wieśki i idę jej te ciuchy zanieść łącznie z plecakiem, na chuj mi 3 plecaki, lol. Tych ciuchów też od zajebania mam, że leżą w szafie i nie nadążam w nich chodzić, a komuś mogą się przydać, są ludzie na tym świecie biedniejsi niż ja.
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 15 2025 01:58am
Nie wiem, czy się uspokoiło, ale dodzwoniłem się do Wieśki i idę jej te ciuchy zanieść łącznie z plecakiem, na chuj mi 3 plecaki, lol. Tych ciuchów też od zajebania mam, że leżą w szafie i nie nadążam w nich chodzić, a komuś mogą się przydać, są ludzie na tym świecie biedniejsi niż ja.


Ja tam ubrania jak mi się zjebia to biorę jako robocze 😅 wcześniej były te kontenery na ubrania ale poznikały 🤷‍♀️
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 15 2025 02:03am
Ja tam ubrania jak mi się zjebia to biorę jako robocze 😅 wcześniej były te kontenery na ubrania ale poznikały 🤷‍♀️


Robocze ostatnio powypierdalałem, mam jakieś inne, które są już znoszone i mogą być użyte np. do malowania, bo ich nie szkoda.
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 15 2025 02:10am
Robocze ostatnio powypierdalałem, mam jakieś inne, które są już znoszone i mogą być użyte np. do malowania, bo ich nie szkoda.


Ja na bieżąco wypierdalam albo ida jako robocze żeby nie przerzucać z kupki na kupkę 😅
Go Back To Polska Topic List
Prev1164165166167168222Next
Add Reply New Topic New Poll