d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Poker. > Temat Oficjalny.
Prev1164165166167168491Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Nov 6 2009 12:36pm
Quote (Shald @ Nov 6 2009 06:34pm)
rzeczywiscie, "ezowne" :dry:


nie idę schnąc <_< są ezowne dla kogoś kto potrafi grac.

nikt nigdy nie powiedział że ja potrafię, i może jestem randem co daje 2 7 all in - dlatego nic jeszcze nie wygrałem.
Member
Posts: 23,089
Joined: Mar 29 2007
Gold: 4.20
Nov 6 2009 12:37pm
Quote (FeyenoordRox @ 6 Nov 2009 18:36)
nie idę schnąc <_< są ezowne dla kogoś kto potrafi grac.

nikt nigdy nie powiedział że ja potrafię, i może jestem randem co daje 2 7 all in - dlatego nic jeszcze nie wygrałem.


Zawsze sie znajda haterzy ;)
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Nov 6 2009 12:38pm
Quote (Antyone @ Nov 6 2009 06:37pm)
Zawsze sie znajda haterzy ;)


no wiem wiem ^_^ ale czasem mnie losowcy denerwują ;)
Member
Posts: 30,542
Joined: Oct 9 2009
Gold: 1.00
Nov 6 2009 12:41pm
Quote (FeyenoordRox @ Nov 6 2009 08:36pm)
nie idę schnąc <_< są ezowne dla kogoś kto potrafi grac.

nikt nigdy nie powiedział że ja potrafię, i może jestem randem co daje 2 7 all in - dlatego nic jeszcze nie wygrałem.


chodzilo mi raczej o to, ze ciekawie brzmi stwierdzenie ze te turnieje sa latwe, z ust kogos kto jak sam przyznaje nie mial zadnego miejsca platnego
i nie, nie jestem hejterem :<
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Nov 6 2009 12:43pm
Quote (Shald @ Nov 6 2009 06:41pm)
chodzilo mi raczej o to, ze ciekawie brzmi stwierdzenie ze te turnieje sa latwe, z ust kogos kto jak sam przyznaje nie mial zadnego miejsca platnego
i nie, nie jestem hejterem :<


bo te turnieje są ez jeśli się potrafi grac - jest tam w chuj "all-inów" i graczy bez żadnego pojęcia o grze.

co nie znaczy że ja je muszę wygrywać - jestem jednym z tych all-inów
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Nov 6 2009 12:59pm
Quote (FeyenoordRox @ Nov 6 2009 08:43pm)
bo te turnieje są ez jeśli się potrafi grac - jest tam w chuj "all-inów" i graczy bez żadnego pojęcia o grze.

co nie znaczy że ja je muszę wygrywać - jestem jednym z tych all-inów


Ale wiesz, w pokerze nie raz kolesie z qj wygrywają all iny przeciwko aa i nie raz kolesie bez wiedzy o pokerze potrafią wyrzucić Cię z tura przez zwykłe szczęście.Nie ma sposobu żeby cashować w każdym freerollu, a nawet w co drugim.Ostatnio rzadziej je gram, ale łącznie byłem w kasie z 5 razy, a z miesiąc czy dwa temu, grałem ich sporo.

Teraz właśnie zaczął się omaha hi, niezły start miałem, 70/1500, 7.5k chipsów.Ale cały czas pamiętam, jak ze dwa tygodnie temu skończyłem w nim na 29 miejscu :D

Btw dopiero co skończyłem oglądać high stakes poker sezon 5 i muszę powiedzieć, że wolałem poprzednie zdecydowanie bardziej.
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Nov 6 2009 01:19pm
Quote (Kserkes @ Nov 6 2009 06:59pm)
Ale wiesz, w pokerze nie raz kolesie z qj wygrywają all iny przeciwko aa i nie raz kolesie bez wiedzy o pokerze potrafią wyrzucić Cię z tura przez zwykłe szczęście.Nie ma sposobu żeby cashować w każdym freerollu, a nawet w co drugim.Ostatnio rzadziej je gram, ale łącznie byłem w kasie z 5 razy, a z miesiąc czy dwa temu, grałem ich sporo.

Teraz właśnie zaczął się omaha hi, niezły start miałem, 70/1500, 7.5k chipsów.Ale cały czas pamiętam, jak ze dwa tygodnie temu skończyłem w nim na 29 miejscu :D

Btw dopiero co skończyłem oglądać high stakes poker sezon 5 i muszę powiedzieć, że wolałem poprzednie zdecydowanie bardziej.


noto właśnie o tym mówię ;) w freerollach jest dużo słabych graczy którzy będą Cie sprawdzać z parą Asów nie zależnie od board. W grach z jakimś buy-inem jest dużo lepszych graczy którzy po prostu spasują rękę jak będzie oczywiste że mają mniej niż te parę outsów - przez co automatycznie będziesz rzadziej odpadał przez " Monsters made on River " :)
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Nov 6 2009 02:14pm
Kto rozdaje moj nr gg do userow? :angry:
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Nov 6 2009 02:37pm
Quote (Shapiro @ Nov 6 2009 08:14pm)
Kto rozdaje moj nr gg do userow? :angry:


:hello:
Member
Posts: 23,089
Joined: Mar 29 2007
Gold: 4.20
Nov 6 2009 02:47pm
Quote (Shapiro @ 6 Nov 2009 20:14)
Kto rozdaje moj nr gg do userow? :angry:


Ja twojego nawet nie mam.
Go Back To Polska Topic List
Prev1164165166167168491Next
Add Reply New Topic New Poll