d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev1164516461647164816491715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,262
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Oct 6 2019 10:14pm
Goście co jest źle z moim neckrem. Mam all itemz z icy veins a nawet trzy ancient i na gr 60 pada jak kupa od byle moba. 630k życia i 113k z cieni. Build ze szkieletami i krwawym golemem.
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Oct 7 2019 03:51am
Quote (Kenu_PL @ 7 Oct 2019 06:14)
Goście co jest źle z moim neckrem. Mam all itemz z icy veins a nawet trzy ancient i na gr 60 pada jak kupa od byle moba. 630k życia i 113k z cieni. Build ze szkieletami i krwawym golemem.


Nie umiesz grać.
Member
Posts: 11,262
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Oct 7 2019 04:28am
Quote (crunk_mp @ Oct 7 2019 11:51am)
Nie umiesz grać.


bo ty umiesz BOCIE!
Member
Posts: 45,818
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Oct 7 2019 06:57am
Przez tydzien nie mialem czasu grac, ale sie wlasnie rozchorowalem i musze odlezec a ze wygodnie lezy sie z padem to nadrobie zaleglosci :rolleyes:
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Oct 7 2019 03:42pm
Quote (Kenu_PL @ 7 Oct 2019 12:28)
bo ty umiesz BOCIE!


Musisz go rozkminic. Same przedmioty nie wystarcza. Ubierz archonta w tym sezonie to pomoge. Chociaz sam sie ucze do tej pory nim grac. Ostatnio Pozdrawiam dobrego tipa mi sprzedał.
Member
Posts: 45,818
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Oct 7 2019 06:00pm
Quote (crunk_mp @ Oct 7 2019 10:42pm)
Musisz go rozkminic. Same przedmioty nie wystarcza. Ubierz archonta w tym sezonie to pomoge. Chociaz sam sie ucze do tej pory nim grac. Ostatnio Pozdrawiam dobrego tipa mi sprzedał.


Dzis, jutro i moze pojutrze skazany jestem na zaleganie w lozku, wiec bede mial leb kwadratowy od grania :D
Daj cynk o jakiej porze jestes to cos podzialamy :wub:
Member
Posts: 11,262
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Oct 8 2019 12:02am
Quote (crunk_mp @ Oct 7 2019 11:42pm)
Musisz go rozkminic. Same przedmioty nie wystarcza. Ubierz archonta w tym sezonie to pomoge. Chociaz sam sie ucze do tej pory nim grac. Ostatnio Pozdrawiam dobrego tipa mi sprzedał.


Niestety, jesteś KONSOLOWCEM!

edit: gra archontem jest prosta jak budowa cepa

This post was edited by Kenu_PL on Oct 8 2019 12:02am
Member
Posts: 45,818
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Oct 8 2019 01:49am
Quote (Kenu_PL @ Oct 8 2019 07:02am)
Niestety, jesteś KONSOLOWCEM!

edit: gra archontem jest prosta jak budowa cepa


No zeby zrobic gr90 w pelnym eq to jest prosto, ale potem juz trudniej

E: gralem 14 godzin :wub:

This post was edited by Pozdrawiam on Oct 8 2019 01:49am
Member
Posts: 11,262
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Oct 9 2019 07:03am
Quote (Kenu_PL @ Oct 8 2019 08:02am)
Niestety, jesteś KONSOLOWCEM!

edit: gra archontem jest prosta jak budowa cepa


Udao mi się zrobić GR55 gdyż nie wystawiałem się na oszczał.
Member
Posts: 12,845
Joined: Aug 6 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 40%
Oct 9 2019 08:27am
https://next-gazeta-pl.cdn.ampproject.org/v/next.gazeta.pl/next/7,166612,25288258,blizzard-na-cenzurowanym-firma-zbanowala-gracza-wyrazajacego.amp?amp_js_v=a2&amp_gsa=1&usqp=mq331AQCKAE%3D#aoh=15706311381671&referrer=https%3A%2F%2Fwww.google.com&amp_tf=From%20%251%24s&ampshare=http%3A%2F%2Fnext.gazeta.pl%2Fnext%2F7%2C166612%2C25288258%2Cblizzard-na-cenzurowanym-firma-zbanowala-gracza-wyrazajacego.html

ostra imba, link podjebany waszymi matkami dlatego taki wielki. ogolnie czytam blizzard hong kong bo mam nudne zycie i interesuje sie gownem
Go Back To Polska Topic List
Prev1164516461647164816491715Next
Add Reply New Topic New Poll