d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev1164116421643164416451715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,819
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Aug 25 2019 10:03am
I pyk 600 paragon

This post was edited by Pozdrawiam on Aug 25 2019 10:03am
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Aug 25 2019 12:41pm

narzekałem, że nie chce wylecieć i w końcu wyleciał z przytupem
Member
Posts: 11,267
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Aug 27 2019 01:58pm
Co za duren wymyślił że żeby grać z lvl 70 trzeba mieć 70 lvl.
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Aug 27 2019 02:02pm
Quote (Kenu_PL @ 27 Aug 2019 21:58)
Co za duren wymyślił że żeby grać z lvl 70 trzeba mieć 70 lvl.


Nie trzeba.
Member
Posts: 11,267
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Aug 27 2019 11:43pm
Quote (crunk_mp @ Aug 27 2019 10:02pm)
Nie trzeba.


No ale szuka ci gier z ludźmi z podobnym lvl
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Aug 28 2019 03:48pm
dobra, ten sezon starczył na 19h, guardian wbity więc wykurwiam, mój szamanowy fan zwierząt pozdrawia
Member
Posts: 45,819
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Aug 28 2019 05:48pm
Quote (Hver @ Aug 28 2019 10:48pm)
dobra, ten sezon starczył na 19h, guardian wbity więc wykurwiam, mój szamanowy fan zwierząt pozdrawia
https://i.imgur.com/Tb1xgOl.jpg



Napierdalanie paragonów jak szalony >>>
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Aug 28 2019 06:26pm
Quote (Pozdrawiam @ Aug 29 2019 01:48am)
Napierdalanie paragonów jak szalony >>>


jebać, z botami nie wygrasz więc ściganie się w tabelkach nie ma na dłuższą mete sensu
Member
Posts: 45,819
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Aug 28 2019 07:53pm
Quote (Hver @ Aug 29 2019 01:26am)
jebać, z botami nie wygrasz więc ściganie się w tabelkach nie ma na dłuższą mete sensu



Ja gram na konsoli i tam botów raczej nie ma, ale ludzie oszukują w celu oszczędzania materiałów do craftowania i otwierania nieskończonej ilości ancient vaultow z jednego pierścienia. Niedzielny gracz z 1500-2000 paragonem spokojnie może celować w top20 solo gr w każdej klasie prócz wizarda.

This post was edited by Pozdrawiam on Aug 28 2019 07:56pm
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Aug 28 2019 08:33pm
Quote (Pozdrawiam @ Aug 29 2019 03:53am)
Ja gram na konsoli i tam botów raczej nie ma, ale ludzie oszukują w celu oszczędzania materiałów do craftowania i otwierania nieskończonej ilości ancient vaultow z jednego pierścienia. Niedzielny gracz z 1500-2000 paragonem spokojnie może celować w top20 solo gr w każdej klasie prócz wizarda.


na konsolach to w ogóle mają itemy + rzyliard do dpsu custom made xd
Go Back To Polska Topic List
Prev1164116421643164416451715Next
Add Reply New Topic New Poll