Quote (crunk_mp @ Aug 24 2019 12:02am)
A jak tam pany na pc? Które paragony?
Mam juz imie dla mojego barba, bedzie nazywał się ZjebanyRyj :wub:
Ja pograłem trochę solo, wbiłem 32 plvl, zdobyłem 2 części marudera i to tyle na dziś.
Jutro z wieczora, może znów sobie coś pogiercuję. Solo, bo jestem samolubny cham.
This post was edited by 2007 on Aug 23 2019 05:05pm