d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev1163916401641164216431715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Jul 28 2019 02:16pm
Ja jebie, ale nudny jest ten dh na rapid fire. Jednak odkopuje mojego nekromante

This post was edited by Pozdrawiam on Jul 28 2019 02:17pm
Member
Posts: 11,274
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Jul 29 2019 02:42am
Niestety 85 nie zrobiona. Łączcie się ze mną w bólu
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Jul 29 2019 09:29am
Nie widzę info kiedy nowy sezon.
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold: 79.01
Jul 29 2019 09:34am
Quote (Pozdrawiam @ Jul 28 2019 10:16pm)
Ja jebie, ale nudny jest ten dh na rapid fire. Jednak odkopuje mojego nekromante


podobno necro to guwno, ale ziomki mogą się mylić
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Jul 29 2019 09:53am
Quote (Ezraaa @ Jul 29 2019 04:34pm)
podobno necro to guwno, ale ziomki mogą się mylić


Na pewno jest strasznie frustrujaca postacia, nawet dla doswiadczonego gracza- mowie tu o LoN Mages- w eq nastawionym na dps smiec pada na hita nawet od zwyklego moba, ale za to przy dobrym krycie potrafi zabic rg ze 115 poziomu w kilka sekund. Gralem nim od samego poczatku i poltora miesiaca temu, po wbiciu gr116- porzucilem. Jak troche porolluje, zeby miec wiekszy area dmg i cooldown reduction to mysle, ze po pol dnia rollowania dobrej mapy 120-122 jebne solo. Najwiekszym kozakiem jest jednak w robieniu riftow i bounties (ofc przy odpowiednim eq i skillu B) ), w czym nie ma sobie rownych. Na czterosobowej grze robie zazwyczaj 9-12/25 questow a na riftach ludzie mi wychodza z gry bo nie nadazaja itemow pozbierac, kiedy ja juz czekam na kolejnego rifta xd.

This post was edited by Pozdrawiam on Jul 29 2019 09:57am
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold: 79.01
Jul 29 2019 04:08pm
Quote (Pozdrawiam @ Jul 29 2019 05:53pm)
Na pewno jest strasznie frustrujaca postacia, nawet dla doswiadczonego gracza- mowie tu o LoN Mages- w eq nastawionym na dps smiec pada na hita nawet od zwyklego moba, ale za to przy dobrym krycie potrafi zabic rg ze 115 poziomu w kilka sekund. Gralem nim od samego poczatku i poltora miesiaca temu, po wbiciu gr116- porzucilem. Jak troche porolluje, zeby miec wiekszy area dmg i cooldown reduction to mysle, ze po pol dnia rollowania dobrej mapy 120-122 jebne solo. Najwiekszym kozakiem jest jednak w robieniu riftow i bounties (ofc przy odpowiednim eq i skillu B) ), w czym nie ma sobie rownych. Na czterosobowej grze robie zazwyczaj 9-12/25 questow a na riftach ludzie mi wychodza z gry bo nie nadazaja itemow pozbierac, kiedy ja juz czekam na kolejnego rifta xd.


Yhm, to nie tracę na niego hajsu.
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Jul 29 2019 05:36pm
Quote (Ezraaa @ Jul 29 2019 11:08pm)
Yhm, to nie tracę na niego hajsu.


Chyba mi hajp na d3 przyszedl o pare lat za późno :(
Member
Posts: 14,555
Joined: Dec 5 2008
Gold: 27,321.00
Jul 29 2019 06:44pm
Quote (Pozdrawiam @ 28 Jul 2019 22:16)
Ja jebie, ale nudny jest ten dh na rapid fire. Jednak odkopuje mojego nekromante


dh teraz tylko na 1-70 fast ladnie czysci na t6 ale na esencje tylko
inny set niezle wymiata na 80+ :)
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Jul 29 2019 07:04pm
Quote (aga_2 @ Jul 30 2019 01:44am)
dh teraz tylko na 1-70 fast ladnie czysci na t6 ale na esencje tylko
inny set niezle wymiata na 80+ :)



Chyba jesteś trochę w plecy bo po paru godzinach cisnalem gr 105 w 7 minut :mellow:
Member
Posts: 11,274
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Jul 30 2019 12:52am
Quote (Pozdrawiam @ Jul 30 2019 03:04am)
Chyba jesteś trochę w plecy bo po paru godzinach cisnalem gr 105 w 7 minut :mellow:


A były w tej bajce smoki?

Ja pocisnalem 85 w dziewięć mins na sztylet :blush: to wielkie zwycięstwo
Go Back To Polska Topic List
Prev1163916401641164216431715Next
Add Reply New Topic New Poll