☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev
1
163
164
165
166
167
469
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 99053
Replies: 4689
Track Topic
Grigo
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold
:
2,864.40
#1641
May 14 2013 08:36am
Quote (ShiSeido @ 14 May 2013 14:23)
Poprosze jakies muzyczne seciki do biegania
Polecam trance; wpisz EMINENCE w youtube
Quote (toldi @ 14 May 2013 15:55)
wczoraj 8km i dwa razy endmondo umrzyło - teraz przynajmniej wiem czemu :P.
why?
Pakos
Member
Posts: 30,198
Joined: Aug 16 2004
Gold
:
6,883.70
#1642
May 14 2013 09:32am
pochwal sie co odkryles bo mi tez czasem wariuje
Bieniol
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold
:
0.00
#1643
May 14 2013 09:46am
Ja ostatnio zauważyłem, że kiedy nie mam włączonej muzyki to działa elegancko. 2 ostatnie treningi tak było. Wcześniej zazwyczaj słuchałem muzyki i program gubił sygnał GPS.
Pakos
Member
Posts: 30,198
Joined: Aug 16 2004
Gold
:
6,883.70
#1644
May 14 2013 10:28am
Quote (Bieniol @ 14 May 2013 17:46)
Ja ostatnio zauważyłem, że kiedy nie mam włączonej muzyki to działa elegancko. 2 ostatnie treningi tak było. Wcześniej zazwyczaj słuchałem muzyki i program gubił sygnał GPS.
ja nigdy nie mam muzyki i tez szwankuje
toldi
Member
Posts: 5,153
Joined: Jan 20 2006
Gold
:
19.37
#1645
May 14 2013 01:09pm
Primo , zauwazyłem ze na mojej trasie są dwa martwe punktu na przedziale 50 dlatego tez trace gps i cały bieg dupe ściska - sprawdzone wielokrotnie dla pewności.
Secudno, jeżeli miałem zainstalowaną aplikacja która rowniez trakcuje czas trase itd p [ nie była właczona ] endo zaczeło świrowac
tercio nowa wersja endo świruje na starszych androdidach od 2,3 i niżej :+).
cOr
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold
:
2,777.00
#1646
May 14 2013 01:56pm
Panowie, Wasze wyniki i moja pozycja wa rankingu mocno mnie dzis zmotywowaly i ruszylem dupe na troche wiekszy dystans niz zwykle ;] tak wiec jsp i rywalizacja na endomondo spelnily swoja role ;]
szkoda glownie tego jedenastego kilometra ale 2 x stalem na czerwonym :/
Grigo
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold
:
2,864.40
#1647
May 14 2013 02:01pm
Ładnie, rywalizacja staje się coraz bardziej zaciekła, niedługo będą tu latały 20-tki w temacie
pr0_owner
Member
Posts: 15,763
Joined: Feb 28 2006
Gold
:
112.87
#1648
May 14 2013 03:00pm
Nie pobiegalem dzisiaj...srodstopie strasznie mnie zaczelo bolec i po kilometrze bylo po sprawie
arachno_m
Member
Posts: 1,551
Joined: Mar 28 2005
Gold
:
505.75
#1649
May 14 2013 11:57pm
tak się leciało w Jeleniej na 10km (na początku elitę wyprzedziłem
)
koniecznie w HD.
Grigo
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold
:
2,864.40
#1650
May 15 2013 01:07am
Szkoda, ze na koniec ta pani nie byla jakos bardzoej sexy ubrana to finish bylby lepszy
This post was edited by Grigo on May 15 2013 01:08am
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
163
164
165
166
167
469
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact