Quote (TardekTJK @ 5 Jul 2014 14:45)
Wszystkim, którzy szukają książki do przeczytania polecam polską fantastykę. Jak na razie czytałem Kossakowską (Zakon Krańca Świata), Piekarę (Cykl Inkwizytorski) i Grzędowicza (Pan Lodowego Ogrodu) i jestem bardzo zadowolony, najgorszej spośród wymienionych wypada imo Kossakowska, ale mimo wszystko daje radę.
pan lodowego ogrodu jest swietny
kossakowskiej czytalem siewce wiatru i byl bardzo sredni
cykl inkwizytora to straszny chlam, pierwszy tom jeszcze ujdzie ale potem juz bajeczka na poziomie ksiazek dla dzieci
aktualnie czytam "kazdy musi placic" forysia ale jest jakis taki chaotyczny. dam opinie jak skoncze
co do pozostalych polskich:
mistrz jest tylko jeden - byl, jest i bedzie nim Andrzej S.
niezly jest tez ziemianski, chociaz ta nowa saga achaii duzo slabsza niz pierwsza
calkiem fajna byla tez ksiazka Cherezinskiej - korona sniegu i krwi, teraz widzialem ze reklamuja jakas kontynuacje, chyba sie nazywa niewidzialna korona. na pewno bede chcial to przeczytac
wybaczcie bardzo chaotyczny wpis ale taka godzina...