Do wojska? Ktoś mi mówił, że jak ja byłem w psychiatryku, to mnie nie wezmą tam. Zresztą ja bym nie chciał. Jeszcze trochę i wrócę do normalnej roboty, powoli się na to zanosi.
robota to głupota picie to jest życie Faf

szkoda... wojskowi są seksi

ja chyba kupię kolejne 0.7 bo pić mi sie chce