d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Poker. > Temat Oficjalny.
Prev1163164165166167491Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Nov 6 2009 11:23am
Quote (Shapiro @ Nov 6 2009 05:20pm)
Jakos mi nie wchodza :(
Narazie skupiem sie na fg.Nie chce mi sie siedziec kilka h na freeroll gdzie moge stracic wszystko w kilka rozdan :S


nom widzę że fg coraz więcej :rolleyes: czekam na jakieś donejty :angry:

Quote (Antyone @ Nov 6 2009 05:20pm)
owszem, dziekuje :)

A ja na te freerolle zalapac sie jakos nie moge :/


ja w sumie od tygodnia codziennie gram
Member
Posts: 23,089
Joined: Mar 29 2007
Gold: 4.20
Nov 6 2009 11:23am
Quote (FeyenoordRox @ 6 Nov 2009 17:23)
nom widzę że fg coraz więcej :rolleyes: czekam na jakieś donejty :angry:


ja w sumie od tygodnia codziennie gram


widocznie masz farta :)
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Nov 6 2009 11:24am
Quote (FeyenoordRox @ Nov 6 2009 06:23pm)
nom widzę że fg coraz więcej :rolleyes: czekam na jakieś donejty :angry:


ja w sumie od tygodnia codziennie gram


Idziesz na Skype? Jakiegos h/u przyjebiemy :D
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Nov 6 2009 11:24am
Quote (Antyone @ Nov 6 2009 05:23pm)
widocznie masz farta :)


w jakim sensie farta ? :lol:

na FTP codziennie są 100$ freerolle o tej samej godzinie :)


Quote (Shapiro @ Nov 6 2009 05:24pm)
Idziesz na Skype? Jakiegos h/u przyjebiemy :D


okey :wub:

This post was edited by FeyenoordRox on Nov 6 2009 11:25am
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Nov 6 2009 11:30am
Quote (FeyenoordRox @ Nov 6 2009 07:17pm)
gz :) ile osób ?


Nie mam pojęcia ile będzie, turniej jest jutro, na razie 2k zarejestrowanych, max to 30k ;D

Quote (FeyenoordRox @ Nov 6 2009 07:19pm)
gratuluję nowej gwiazdki bodajże :o



weź nie pierdol m8 :o te 100$ freerolle są ezowne :o


Ile razy do kasy wszedłeś w nich? Za pół godziny rejestracja do omahy jest.
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Nov 6 2009 11:33am
Quote (Kserkes @ Nov 6 2009 05:30pm)
Nie mam pojęcia ile będzie, turniej jest jutro, na razie 2k zarejestrowanych, max to 30k  ;D



Ile razy do kasy wszedłeś w nich? Za pół godziny rejestracja do omahy jest.


grałem 4 razy, zawsze w top 100 ale nigdy nie było paid off.

grałem parę dni temu 25$ freeroll 4fun to byłem coś 28 za 9 centów ; D

już mi lepiej na PS szło bo tam chociaż miałem gotówkę na koncie a tutaj lipa :)

jakbym dzisiaj był w 36 to minimalny payout to 2$ za co można już chwilkę pograć na micro :)
Member
Posts: 23,089
Joined: Mar 29 2007
Gold: 4.20
Nov 6 2009 11:36am
Quote (FeyenoordRox @ 6 Nov 2009 17:24)
w jakim sensie farta ? :lol:

na FTP codziennie są 100$ freerolle o tej samej godzinie :)




okey :wub:


Aaaa to takie buty haha :D
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Nov 6 2009 11:48am
Quote (FeyenoordRox @ Nov 6 2009 07:33pm)
grałem 4 razy, zawsze w top 100 ale nigdy nie było paid off.

grałem parę dni temu 25$ freeroll 4fun to byłem coś 28 za 9 centów ; D

już mi lepiej na PS szło bo tam chociaż miałem gotówkę na koncie a tutaj lipa :)

jakbym dzisiaj był w 36 to minimalny payout to 2$ za co można już chwilkę pograć na micro :)


Top 100 to rzeczywiście żaden problem, do kasy wejść nie jest tak łatwo, mimo, że to tylko freeroll.
A w tych prywatnych freerollach żeby coś wygrać, trzeba dojść bardzo daleko, za final table już $ płacą.
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Nov 6 2009 11:50am
Quote (Kserkes @ Nov 6 2009 05:48pm)
Top 100 to rzeczywiście żaden problem, do kasy wejść nie jest tak łatwo, mimo, że to tylko freeroll.
A w tych prywatnych freerollach żeby coś wygrać, trzeba dojść bardzo daleko, za final table już $ płacą.


wiesz, to jest zawsze taki bad luck... dasz all ina i przegrasz z jakimś randem któremu się poszczęści na turnie czy river :)
przydało by mi się z 5$ na FTP żeby jakieś ringi pograć wiec muszę próbować aż coś wygram :>
Member
Posts: 30,542
Joined: Oct 9 2009
Gold: 1.00
Nov 6 2009 12:34pm
Quote (FeyenoordRox @ Nov 6 2009 07:33pm)
grałem 4 razy, zawsze w top 100 [B]ale nigdy nie było paid off.

grałem parę dni temu 25$ freeroll 4fun to byłem coś 28 za 9 centów ; D

już mi lepiej na PS szło bo tam chociaż miałem gotówkę na koncie a tutaj lipa :)

jakbym dzisiaj był w 36 to minimalny payout to 2$ za co można już chwilkę pograć na micro :)[/B]


rzeczywiscie, "ezowne" <_<

This post was edited by Shald on Nov 6 2009 12:35pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1163164165166167491Next
Add Reply New Topic New Poll