Quote (FeyenoordRox @ Nov 6 2009 07:17pm)
gz
ile osób ? Nie mam pojęcia ile będzie, turniej jest jutro, na razie 2k zarejestrowanych, max to 30k ;D
Quote (FeyenoordRox @ Nov 6 2009 07:19pm)
gratuluję nowej gwiazdki bodajże
weź nie pierdol m8
te 100$ freerolle są ezowne 
Ile razy do kasy wszedłeś w nich? Za pół godziny rejestracja do omahy jest.